Toto je 5 potravin, z nichž se nejvíce tloustne! Měli byste je okamžitě vyškrtnout z jídelníčku

0
(0)

Dalibor , 21. 05. 2024

Snažíte se zhubnout ale nedaří se vám? Pak byste se svého života měli škrtnout tyto potraviny!

Sladké nápoje

Pokud jste na prvním místě čekali dorty a podobné pamlsky, budete překvapené. Mnohem zákeřnější jsou totiž sycené nápoje a minerálky, které obsahují velké množství cukru! Pokud jste se rozhodli zbavit pneumatiky, důkladně čtěte etikety na nápojích, které kupujete. Při redukční dietě byste se měli vyhnout i džusem či slazení čaje medem. Pokud však bez sladké chuti prostě nevydržíte, vyberte si stevia nebo alternativně sladidlo.

Dorty, zákusky a sušenky

Ale také čipsy, krekry, křupky, bonbóny. Pokud máte krizi az absťák po čokoládě se vám třesou ruce, dopřejte si sladký kousek v rámci snídaně.

Škrobové potraviny

Brambory, těstoviny, rýže, knedlíky, pečivo a další. Škroby (nebo polysacharidy) najdeme i v potravinách, kde by vůbec nemuseli být (v jogurtech, uzeninách ...). Tyto potraviny zabijí vaše dietní snahy dříve, než stihnete jejich konzumaci litovat!

Sladké ovoce

Když se už rozhodnete během hubnutí jíst ovoce, zjistěte si, kolik cukru obsahuje. Internet nabízí množství kalorických tabulek, které vám mnohé objasní. Na kompotované ovoce ZAPOMEŇTE a rozlučte se is marmeládami. Obsah cukru v těchto potravinách je enormní!

Alkohol

Pokud se snažíte zhubnout, na alkohol ZAPOMEŇTE! A nemá význam přemýšlet nad menším zlem, všechny druhy alkoholu jsou během diety prostě ZAKÁZANÉ! Alkohol má výrazně vysoké kalorické hodnoty a aby toho nebylo mátou, zpomaluje metabolismus. V neposlední řadě hroutí zábrany, a tak od alkoholu není daleko ke všem výše zmíněným pochoutkám ...