Tomuto muži je 52 let. Jeho vzhled připomíná jakoby mu bylo o 20-30 let méně. Prozradil tajemství mladistvého vzhledu!

0
(0)

Dalibor , 27. 06. 2024

Říká se, že věk je jen číslo. A stále více lidí dokazuje, že je to opravdu pravda. Důkazem jí i tento 52-letý muž, kterému byste určitě netipovali více než 30 let.

Jaké je jeho tajemství?

Je zcela bez vrásky as dokonalou postavou.

Chuando Tan pochází ze Singapuru. Pracuje jako fotograf. Kromě toho, že fotí své klienty, velmi rád fotí i sebe. Není se čemu divit. Mít 52 let a vypadat jako on je opravdu velká věc. Lidé ho přirovnávají k Dorian Grey, který nestárne, ale právě naopak. Byl stále mladší a mladší.

Kariéra

Chuando pracoval v 80. letech jako manekýn a fotomodel. V 90. letech to zkusil s popovým zpěvem. Později, když mu nevyšla pěvecká kariéra, rozhodl se být fotografem. Jeho fotografie se stávaly čím dál tím více populárnější a lidem se líbily. O to víc, když začal uveřejňovat fotografie, na kterých byl on sám.

Kamarád mu doporučil, aby si založil účet na Instagram. Chuando se nechal přesvědčit a pravidelně tam zveřejňoval svou práci. Mimo jiné i své fotografie. Uživatelé si však všimli, že na svůj věk vůbec nevypadá. Po všech zvědavých otázkách se tedy rozhodl prozradit všem to, jak žije.

"Jste to, co jíte,"

Chuando se podělil se svým hlavním mottem, kterého se celý život drží: "Jste to, co jíte," a proto věří, že 70% ovlivňuje tělo a váš celkový vzhled jídlo a zbývajících 30% závisí na cvičení.

Jídlo je základ

A proto jeho snídani vypadají například i takto: Šest natvrdo uvařené vaječné bílky a 3 žloutky, avokádo, bobulové ovoce a sklenici mléka. Během dne si ještě dopřeje nějakou rybí polévku, zeleninu, rýži či kuřecí maso. Jeho večeře obsahuje zeleninový salát, bylinky a bílkoviny.

Pozor v kolik jíte

Úplně si odpírá kávu, čaj a alkohol. Pije jen čistou vodu a šťávy z různého ovoce či zeleniny. Sladkosti nekonzumuje, ale má slabost na zmrzlinu, kterou pokud si už má dopřát, tak určitě jen v první polovině dne. Poslední jídlo si dá 4 hodiny před spaním a nechodí spát později než o 23.00.

Cvičení nesmíte vynechat

Cvičí každý den nejméně 1 hodinu denně. 30 minut cvičí silový trénink a 30 minut kardio trénink. Jeho energie, i ta, kterou vyzařuje je z toho, že dělá čemu věří a co ho baví. Ne nadarmo se říká, že to co žijeme ovlivňuje to, kým jsme.