Tajná zbraň proti závažným onemocněním! Toto vařím jednou týdně a výsledky vidíme okamžitě

0
(0)

Dalibor , 18. 06. 2024

Po tom, jak zjistíte, co všechno dokáže, kuřecí játra si připravíte i vy! Bude vám stačit 20 utratit a chutné jídlo se objeví na stole.

Ukázalo se, že nejlepší způsob jak si zvýšit hladinu hemoglobinu v krvi je jíst kuřecí játra, protože obsahuje mnoho železa. Jeden z důvodů, proč lidé s nadváhou nedokážou zhubnout, je nedostatek železa v krvi. Kromě toho, játra se řadí mezi nízkokalorické potraviny a 100g jater představuje pouze 137 kalorií. Proto pokud jste na dietě, můžete ji brát jako pamlsek.

Na co jsou užitečná kuřecí játra?

Přestože jsem tento pokrm nepripravovala často, můj kocour kuřecí játra zbožňoval a nevěděl se jí nabažit. Měl lesklé vousy a srst v perfektním stavu. Byl ve skvělé kondici, plný energie a každý se mě ptal jaké žrádlo mu dávám.

Mezi další hodnotné vlastnosti kuřecích jater patří například její snadná stravitelnost a rychlé posílení organismu prospěšnými látkami. Není divu, že se doporučuje i pacientům po operaci, kdy ztratili mnoho krve.

Játra obsahuje vitaminy A, C, B6, B12 a kyselinu listovou

Kromě toho v sobě má stopové prvky jako měď, zinek, vápník, mangan, železo a chrom. Bez nich by tělo nemohlo fungovat tak, jak by mělo!

Je velmi užitečná pro posílení kardiovaskulárního systému

Heparin obsažený v játrech normalizuje srážlivost krve a je dobrou prevencí proti infarktu myokardu. Lysin je látka, která zabraňuje vzniku aterosklerózy. Při nedávné studii výzkumníci naznačují, že by mohla mít i protirakovinné účinky.

Zde je návod

jak si rychle a chutně připravíte kuřecí játra. Při výběru jater upřednostněte hladší, pružnější a lesklejší. Nikdy nekupujte játra se skvrnami, je to důkaz, že byla dlouhou dobu v mrazáku!