Tablety do myčky se dají použít i jinak. Nápady na co všechno se dají použít!

0
(0)

Dalibor , 18. 06. 2024

Asi nikoho nepřekvapí skutečnost, že mnoho čisticích prostředků lze použít nejen na určený účel, ale i na něco zcela jiného.

Nápady jak se dají využít tablety do myčky

Platí to i v případě tablet do myčky - přesvědčte se, že fungují i ​​bez toho, abyste museli zapínat samotnou myčku.

Vynikající odstraňovač připáleniny

I když nemáte vlastní myčku, tablety do ní vám pomohou poradit si s připáleným jídlem a silnými usazeninami na různých kouscích nádobí včetně neštandardnejších forem.

Tabletu jen rozbijte na prášek a nasypte ho do nádoby s dostatečným objemem. Přidejte několik litrů vroucí vody, promíchejte a do výsledného roztoku ponořte nádobí, který chcete vyčistit. Stačí pár minut, můžete si dopomoci kartáčkem: veškerá špína je již nasáklá nebo rozpuštěna a velmi snadno se odstraňuje z povrchu.

Skvělý pomocník v boji proti mastnotě

Tablety do myčky nádobí jsou vynikající v boji proti mastnotám i mimo myčky. Pomohou také s mastnotou na nábytku, která se čas od času objeví například v kuchyni kvůli vaření.

V takovém případě si tabletu rozpusťte ve vodě a výsledný roztok naneste na znečištěný povrch. Pak vše vyčistěte houbou: výsledek vás určitě potěší.

Bělejší věci

Tablety do myčky nádobí jsou také schopné navrátit bělost vašim ručníkem. Stačí je na chvíli namočit do roztoku s rozdrcenou tabletou a pak vyprat v pračce.

Konec mastným skvrnám

Tablety do myčky také výtečně zvládnou mastnější skvrny na různých látkách. Namočte ji do roztoku a pak propláchněte vodou - po mastné skvrně nebude ani stopy.

A níže si můžete prohlédnout podrobné video o tom, jak využít tablety do myčky a jak fungují na různé druhy nečistot.

Video