Spojte ruce a věnujte pozornost tomuto detailu. Kombinace těchto čar může odhalit hodně o vaší osobnosti

0
(0)

Dalibor , 10. 06. 2024

Čtení z dlaně je druh starověkého umění, které sahá stovky generací. Čtení ruky vám umožní nahlédnout do vaší osobnosti. I když je to považováno za pseudovědu, mnoho lidí věří ve znalosti nalezené v rukou.

Linie srdce

Neobvyklá čára v ruce je těsně pod základnou prstu. Tomu se říká linie srdce a může o vás hodně říci. Nemusíte však platit, abyste to všechno zjistili, můžete se naučit číst ruce sami.

Nejprve dejte ruce dohromady, jak je znázorněno na obrázku. Spojují se vaše srdeční linie, když máte ruce dokonale vyrovnané? Existuje však trochu křivka?

Čára v pravé ruce je vyšší než v levé

což znamená, že jste dobrý milenec. Jste ten typ člověka, který si může vzít někoho, kdo je mnohem starší než vy. Je vám jedno, co si o vás společnost myslí, žijete tak, jak chcete. Máte také tendenci neuposlechnout tradiční pravidla. Dáváte přednost tomu, aby vaše životní cesta byla jiná a trochu divnější než většina lidí.

Hranice v levé ruce je vyšší než v pravé

Znamená to, že jste velmi asertivní a nezávislí, k naplnění nutně nepotřebujete lásku. Baví vás dobrá výzva, a i když máte potřeby, neberete hledání lásky vážně.

Obvykle jste agresivní při plnění svých cílů a nemáte problém eliminovat vše, co jim stojí v cestě k jejich dosažení.

Čáry mají stejnou výšku

To znamená, že máte osobnost míru. Nemáte rádi změnu a jste skvělý rodič. Jste v každém ohledu jemní, dáváte lidem důvod věřit v lidstvo.

Se svým zdravým rozumem a citlivostí můžete být jedním z nejvíce empatických lidí, které všichni hledají, když se cítí na dně. Pokud jde o manželství, vy jste ten, kdo si vezme někoho, kdo se bude líbit všem vašim blízkým.