Smíchejte mrkev, jablka a červenou řepu. Vznikne zázračný nápoj, který dokáže ničit mnoho nemocí!

0
(0)

Bláha Tomáš , 25. 02. 2019

Odšťavňování je jedním z nejlepších způsobů, jak získat všechny živiny z ovoce a zeleniny. Výsledná šťáva obsahuje vitaminy, minerály a důležité rostlinné látky. Taková šťáva může být pro tělo mnohem výhodnější než ovoce nebo zelenina samotná. Díky vysokému obsahu vlákniny podporují funkci trávicího systému.

Šťávy z ovoce a zeleniny

Odšťavování je zcela přirozený způsob, jak snížit riziko rakoviny, posílit imunitní systém, očistit tělo toxinů a podpořit proces snižování tělesné hmotnosti.
Je to vzrušující a chutný způsob, jak zvýšit příjem ovoce a zeleniny a využít výhod, které nabízí. Kombinace, kterou dnes chceme nabídnout, je neuvěřitelně užitečná a prospěšná a její léčebné vlastnosti zlepšují celkové zdraví různými způsoby.

Přírodní léčba

Tento přírodní lék kombinuje živiny z jablek, mrkve a červené řepy.
Jablka jsou bohatým zdrojem vitamínu C a vlákniny, uhlohydrátů, zejména fruktosy a glukózy, a neobsahují tuky a cholesterol. Tyto plody pomáhají snižovat tělesnou hmotnost, zlepšovat zdraví očí a získávat energii pro vaše tělo.
Mrkev má vysokou úroveň antioxidantů A, B, C, E a K, selenu, draslíku, hořčíku a karotenu, což snižuje riziko rakoviny.
Červená řepa obsahuje vysoké množství draslíku, kyseliny listové, manganu, vlákniny, železa, vápníku a vitamínů C a A.
Proto tento mocný nápoj přispívá ke zdraví mnoha způsoby.

Zlepšuje zrak

Tato šťáva zlepšuje zrak a léčí červené, suché a unavené oči.

Zlepšuje zdraví srdce

Mrkvová šťáva je bohatá na phytonutrienty, jako je lutein, alfa a beta-karoten, které zlepšují zdraví srdce. Jablka snižují špatný cholesterol (LDL) a regulují krevní tlak a šťáva z červené řepy zlepšuje elasticitu cév.

Zlepšuje zdraví kůže

Protizánětlivé vlastnosti této šťávy bojují proti bakteriím a virům, uklidňují alergie, léčí kožní onemocnění a poškozují kůži. Kromě toho tato směs zpomaluje stárnutí, zabraňuje vráskám a zlepšuje pružnost pokožky.

Zlepšuje zdraví žen

Uklidňuje menstruační bolest, bolestivé křeče a další symptomy PMS, dodává správné množství železa a léčí únavu během menstruačního cyklu.

Jak to udělat

Smíchejte všechny přísady a promícháme je do mixéru. Pak dáte šťávu do ledničky. Pijte jeden šálek této zdravé šťávy na prázdný žaludek každé ráno, hodinu před snídaní. Pak je odložte zpět odpoledne. Proveďte tento postup po dobu tří měsíců a zažijte působivé zlepšení ve svém zdraví.

👍 Tento návod je užitečný

Jak udělat spirálové pečené brambory? Návod

21. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)

Jak vařit těstoviny bez hrnce? Návod

21. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)

Jak si vybrat v obchodě kvalitní chleba? Návod

22. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)