Skvělý recept díky kterému pročistíte játra, obnovíte buňky v těle a zhubnete za pouhých 72 hodin!

0
(0)

Tomáš , 18. 06. 2024

Čisté játra fungují společně s čistou krví. každý, kdo si s tímto orgánem již zažil své, ví, že je tento rogán pro spokojený život velmi důležitý. Každý ale neví, že játra si můžeme během několika let zničit úplně sami špatnou životosprávou. Proto je potřeba o tento důležutý orgán pečovat a to například pomocí tohoto skvělého receptu.

Játra

Nevhodná strava, alkohol a mnoho jiných faktorů ničí buňky našicg jater a my si to často vůbe neuvědomujeme, až když přijdou první problémy, což se stane většinou po padesátce, v tom horším případě jižpo čtyřicítce.


Tento článek nemá za cíl povzbuzovat vás, abyste přestali smažit řízky nebo začali jíst klíčky.
Z domácí medicíny jsme vyhrabali jeden velmi starý recept, který používali jako léčivo na všechny možné neduhy spojené s příznaky nezdravé nebo churavějících funkce ještě naše babičky.

Domácí medicína

Já jsem tento recept vyzkoušela již před několika měsíci.
Od té doby jsem z ničeho nic zhubla i několik kilo, méně se potím a přestaly se mi lámat křehké nehty.
Nejlepší ze všeho ale je, že se cítím nabitá energií a přestala jsem být neustále chronicky unavená.
Když si tento malý zázrak zkusíte připravit a jeho konzumaci věnujete jistou pravidelnost, zaručeně se budete cítit lépe a projdou vás nejen zažívací problémy, ale zmizí i množství jiných, zcela běžných každodenních nepříjemností, které vás nejednou trápí i celé měsíce či roky. Tento starý recept na očistu jater je také výbornou prevencí před chorobami kardiovaskulárního systému.

Rozinky

Celá věda je v obyčejných rozinkách. Odvar ze sušených rozinek aktivuje biochemické procesy v těle a vyčistí krev a játra od toxinů. Odteď budete sušené ovoce milovat. Na co si však musíte dát pozor je nákup rozinek. Vybírejte co nejtmavší zbarvení a pokud se dá zkuste rozinky v obchodě v balíčku i trochu pomačkat. Nesmí být příliš tvrdé, lépe se uvolní potřebné látky, pokud budou rozinky měkčí.

Budeme potřebovat

  • 2 šálky vody
  • 150g rozinek

Postup

Odvar je ideální zalít na noc. Získáte dostatečný čas na louhování.
Rozinky důkladně omyjte.
Nechte sevřít vodu a vložte do ní promyty rozinky.
Vařte ještě alespoň 20 minut.
Vodu neceďte, ale pod pokličkou v ní nechte rozinky louhovat celou noc.

Užívání

Ráno si vývar zahřejte a pijte nalačno.
Snídani si dejte nejdříve po půlhodině.
Chcete-li účinek ještě zvýšit a máte rádi ovesné vločky, přidejte si z odvaru i do nich a budete mít nejen zdravé a vydatné snídaně, ale vynakládá značné i vaši detoxikační kúru.

Ještě efektivněji

Chcete-li, aby byla očista jater ještě účinnější, můžete v rámci kúry do svého jídelníčku přidat některé z potravin, které také napomáhají zdraví jater. Vybírat si můžete například mezi řepou, mrkví, jablky, zelím, artyčoky, špenátem či švestkami. Při takové kúře je užitečné, pokud omezíte konzumaci masa a mléčných výrobků.

Účinky

Vyzkoušejte pít odvar z hrozinek alespoň čtyři krát do měsíce – tedy každý týden obětujte kúře jeden den – a uvidíte, že po měsíci se budete cítit lépe.

Náš tip: Z odvaru můžete pít jen vodu, ale stejně se nic nestane pokud sníte i vyvařené rozinky.