Skvělý návod, jak pročistit plíce od kouření za pouhé 3 dny. Jak na to? Domácí recept

0
(0)

Bláha Tomáš , 05. 02. 2019

Většinou jsou to kuřáci, ale nejen ti řeší problém se svými plícemi. Znečištěné ovzduší kolem nás způsobuje, že i nekuřáci a děti mají problémy s dýcháním nebo dokonce rakovinu plic. I přesto, že tento návod na vyčištění plic je především pro kuřáky, využít ho můžou i nekuřáci, kterým dýchání dělá problémy nebo jen preventivně.

Vyčištění plic pomocí detoxikačního nápoje

Je důležité pamatovat na to, že dva dny před použitím je nutné se vyhnout všem mléčným výrobkům. Ty by totiž mohly zpomalit léčení plic.Před svým prvním dnem léčby se také doporučuje vypití jednoho šálku vašeho oblíbeného bylinkové čaje.

1. Šťáva z citronu

Ráno, ještě předtím, než se nasnídáte, vymačkejte si dva citróny do 300 ml vody a vypijte ji.

2. Džus

Kdykoli přes den vypijte 300 ml grapefruitového nebo ananasového džusu (pokud vám grapefruit nechutná). Můžete také použít minerální vodu k doladění chuti. Tato ovoce jsou bohaté na antioxidanty, které pomáhají vyčistit plíce

3. Mrkvový extrakt

Mezi snídaní a obědem se napijte 300 ml mrkvového extraktu. Mrkev značně ovlivňuje krevní alkalizaci, což v našem případě opět znamená výpomoc při čištění plic.

4. Džus

K obědu vypijte 400 ml džusu, který obsahuje velké množství draslíku. Můžete jej jednoduše udělat z jídel jako řepa, rajčata, petržel, fíky nebo mandle.

5. Džus

Ještě předtím, než půjdete spát vypijte 400 ml brusinkového džusu. Brusinky pomáhají zejména ve vypořádání se s bakteriemi v plicích.

6. Koupel

Je také důležité si dát každý den během detoxu horkou minimálně 20 minutovou koupel. To vám pomůže dostat toxiny z těla.

7. Eukaliptový olej

Můžete také vyzkoušet eukalyptový olej. Přidejte 5-10 kapek eukalyptu do hrnce s horkou vodou, dejte nad něj svou hlavu a inhalujte dokud voda nevychladne.

Doporučení

Jestli máte mezi svými známými zapřísáhlé kuřáky, kteří ani přes nebezpečí cigaret nechtějí přestat kouřit, pošlete jim tento návod. Díky němu by se mělo jejich plicím nepředstavitelně ulevit.

👍 Tento návod je užitečný

Jak udělat spirálové pečené brambory? Návod

21. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)

Jak vařit těstoviny bez hrnce? Návod

21. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)

Jak si vybrat v obchodě kvalitní chleba? Návod

22. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)