Šampon z jedlé sody, díky kterému budou vlasy růst jako po mávnutí kouzelného proutku!

0
(0)

Bláha Tomáš , 13. 02. 2019

Četli jste někdy složení vašeho šamponu? Pokud ano, určitě víte, že je to děsivé. V šamponu i kondicionerech se nachází více než 12 toxických ingrediencí. Jsou toxické především proto, že jsou spojovány s výskytem rakoviny a dalšími nemocemi.

Šampon na vlasy

Šampony označené štítkem s nápisem STOPROCENTNĚ PŘÍRODNÍ INGREDIENCE, nejsou tak docela bezpečné. Stále i ty obsahují věci jako DMDM hydantoin a laurylsulfát amonný. Nic, co by znělo stoprocentně přírodně, že?
Moje pravidlo zní nějak takhle: Pokud se to nesmí jíst, pak byste si to nejspíš neměli dávat na hlavu nebo tělo.

Řešení

Zkuste namísto šamponů a kondicionérů jedlou sodu. Zvyšuje kvalitu vlasů a odstraňuje zbytky šampónu a kondicionérů, čímž zajišťuje dlouhotrvající lesk vlasů. Můžete ji použít místo svého šamponu a užívat si spoustu úžasných efektů.
Pokud jste fanoušci různých „Vyrob si sám“ a chcete se vyvarovat drsnému efektu komerčních produktů, které jsou přeplněné chemikáliemi, ukážeme vám, jak si připravit svůj vlastní přírodní šampon, který vám zaručí nadpozemské výsledky.
Možná zjistíte, že ze začátku je trošku divné používat tento šampon, protože nevytváří pěnu jako jiné šampony, ale na to si zvyknete v průběhu času a jeho účinky vás určitě potěší natolik, že nějaká pěna už vám bude úplně jedno.

Jak vyrobit šampon z jedlé sody

V malé lisovací lahvičce smíchejte jedlou sodu a vodu v poměru 1 : 3.
Upravte množství podle délky vlasů, takže pokud máte dlouhé vlasy, promíchejte 3 lžíce sody a 9 lžic vody.Pak můžete šampon aplikovat na suché nebo mokré vlasy, od kořenů až po konečky a nechejte působit jednu až tři minuty. Potom vlasy opláchněte teplou vodou. Dále opláchněte vlasy ještě jednou a to jablečným octem. Smíchejte 1 díl jablečného octa se 4 díly vody. Můžete přidat nějaké éterické oleje pro zlepšení vůně. Nakloňte hlavu dozadu, abyste zabránili vniknutí jablečného octa do očí. Nakloňte hlavu dozadu a opláchněte vlasy ještě jednou a tentokrát vodou. Šampon můžete připravit předem a nechat ho v láhvi ve vaší koupelně, abyste ho mohli kdykoli použít.

Účinek

První účinky jsou viditelné už po prvním použití a po několika použitích začne růst vašich vlasů probíhat rychleji a vlasy budou silné, lesklé a neuvěřitelně zdravé! Není určen k léčbě nebo prevenci onemocnění, jako náhrada za léčbu, ani jako alternativa k lékařské pomoci. Poslechnutí doporučení je riziko čtenáře.

👍 Tento návod je užitečný

Jak udělat spirálové pečené brambory? Návod

21. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)

Jak vařit těstoviny bez hrnce? Návod

21. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)

Jak si vybrat v obchodě kvalitní chleba? Návod

22. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)