Ruský expert odhalil návod, jak je možné obnovit imunitu za pouhých 15-30 vteřin

0
(0)

Dalibor , 29. 10. 2019

Oslabený imunitní systém může zapříčinit řadu závažných onemocnění – značí i fakt, že tělo není správně chráněno. Organismus je náchylnější k infekcím (bakterie, viry, toxiny) a dalším nástrahám, které se snaží na tělo zaútočit.

Hrozí vám častější výskyt nemocí a vaše tělo se s nimi bude potýkat dlouho a opakovaně. Nemusí se jednat jen o obyčejnou rýmu či nachlazení, mohou to být i vážnější choroby.

Problémy s imunitním systémem proto není radno podceňovat.

Máte problémy s oslabenou imunitou? Jeden ruský odborník přichází se skvělým a jednoduchým řešením!

Profesor Dr. Sergej Bubnovsky 

je slavný moskevský specialista na kinezioterapii a doporučuje jednoduchou techniku, jak vyzrát na imunitní systém, jak jej posílit. A jak na to?

Návod profesora:

  1. Každý den po návratu domů nalijte vany či jiné nádoby 10 – 15 cm studené/ledové vody.
    Pozor, nepřilévejte do ní teplou vodu! Pak to chce zatnout zuby a naboso si tam nohama stoupnout.
  2. Vydržte zhruba 10 – 15 sekund. Během této doby si můžete zazpívat či dokonce zatančit, odvede to vaší pozornost od pocitu zimy.
  3. Poté z vany či umyvadla vyjděte a nohy si osušte drsnějším ručníkem z froté materiálu. Na vysušené nohy si natáhněte vlněné ponožky a je hotovo!
  4. Tento postup doporučujeme opakovat každý večer a váš imunitní systém se po nějaké době velmi výrazným způsobem změní a zlepší.

Jestliže zrovna máte chřipkou, pak je to důvod navíc, abyste se rozhodli zvýšit váš imunitní systém. Pokud u vás chřipka zrovna probíhá, doporučujeme metodu opakovat jednou za 4 hodiny.

Napadá vás otázka, co když se můj zdravotní stav zhorší? Nemusíte se bát, tímto postupem si organismus upevníte a zlepší se také imunitní systém. Tak jen do toho!

👍 Tento návod je užitečný