Rok, ve kterém jste se narodili prozradí všechno o vaší karmě. Jaký je Váš osud?

0
(0)

Dalibor , 11. 07. 2024

Samozřejmě jste slyšeli už něco o karmě (v sanskrtu - spiknutí, činnost, ovoce činnosti) - doktrínu lidské reinkarnace. V Tibetu se věří, že duše se může reinkarnovat do lidského těla až 9krát.

Karma

Předpokládá se, že v každém novém životě je člověk pověřen některými karmickými zkouškami, do nichž jsou zapojeny různé sféry života: láska, zdraví, práce. Takové testy jsou kladeny na osobu v každé reinkarnaci, bez ohledu na to, jak se člověk choval v minulých životech.

Buddhisté věří, že charakteristickým rysem další lidské reinkarnace je Meva (v překladu - znaménko nebo mateřské znaménko). Meva vám ukáže, kolikrát jste se v tomto světě objevili, co na vás karma čeká a samozřejmě kolik životů jste opustili.

Určení Mevu

v tabulce naleznete svůj rok narození, abyste pro vás našli vhodný Mevu. Nyní můžete zjistit, jaké rysy, nemoci a sexuální závislosti jsou pro vás karmické.

Tibetský horoskop

Tibetský horoskop pracuje s rokem narození. Od něj se odvíjí nejenom 12 znamení zvěrokruhu, ale i tzv. Meva (či Mewa). Mevy jsou spojeny s barvami, také se všechny vážou k určitému prvku.

Meva 1

Pokud se zastavíte v této fázi, budete pravděpodobně neklidní a pesimističtí. Možná, že z vnějšku to vypadá, že jste otevřená a přátelská osoba, ale uvnitř jste tvrdohlavé dítě. Ve většině případů se můžete snadno přizpůsobit situacím, ale zřídka se snaží něco změnit.

Problémy s alkoholem a drogami se mohou objevit po celý život. Dávejte pozor na ledviny, močový měchýř, dělohu, genitálie - to jsou bolestivé oblasti, takže je třeba dbát zvýšené opatrnosti.

Máte tendenci k výkyvům nálady a depresi. Jste nevyléčitelný romantik - samozřejmě ne pro vás, ale naléhavě potřebujete lásku.

Meva 2

Meva vydala 2 pro vás? pak jste určitě milý člověk, cizí agresivnímu chování. Někdy jste ambiciózní, aktivní a máte pocit detailu. Nejste vůdce, ale vynikající zaměstnanec, který může pracovat v týmu. Nejúspěšnější věk pro vás je 45-47 let.

Jste milovník sladkostí a máte hrubší postavu. Mezi karmickými chorobami najdete bolest v zádech, kůži, střevech, krevních onemocněních. Jste ve vztahu k partnerovi velmi pozorný. Cítíte se spíše jako pocity než myšlenky. Hmotná pohoda je průměrná.

Upozornění: hazardní hry na akciovém trhu jsou nebezpečné, hazardní hry mohou vést k sebevraždě, násilné smrti nebo vězení. Profese je žádoucí z pohledu veřejnosti, práce s lidmi i práce související s přírodou, jako je zemědělství.

Meva 3

Nejsi moje oblíbená máma. Brzy se dostanete a rychle se dostanete z domu, abyste našli svou vlastní cestu. Nezávislý charakter, vždy mladý a optimistický.

Jste velmi tvrdohlavý a netrpělivý člověk, ale to je kompenzováno vaší pozitivní a pozitivní energií. Mýlíte se v obtížných situacích. Nejúspěšnější věk je od 34 do 38 let.

Žijete každý den, máte spoustu vzestupů a pádů. Strávíte všechno, co jste vydělali, a rychle ušetříte. Jste krásně postavený, silný a aktivní, ale máte slabé nohy a nervové problémy.

Jste náchylní k problémům se závislostí, zejména k drogám. Pokud se do toho dostaneš, bude to navždy. Nejlepší povolání pro vás: učitel, mluvčí, spisovatel, hudebník.

Meva 4

Jste docela pozitivní člověk, ale často vás strach a nepřítomnost ublíží. Jste od přírody velmi zranitelný a velmi laskavý. Ideální věk pro vás je až 38 let.

Kulturistika je slabá, velká a vysoká čelo. Vysoká pravděpodobnost infekcí různých nemocí. Slabý dýchací systém a střeva. Ženy s touto karmou mají často problémy s genitáliemi.

Navenek jste krásná a velmi atraktivní. Jste děti, které rostou rychle. Je však pro vás velmi těžké vytvořit silné a dlouhodobé rodinné vztahy. Peníze a jiné hmotné věci nezůstávají ve vašich rukou dlouho. Buďte opatrní, protože můžete být snadno oklamáni nebo okradeni. Nejlepší je organizovat různé festivaly.

Meva 5

Jste extrémní osoba. Velmi dobré nebo velmi špatné. Správné a perverzní. A nezištný a líný.

Nejtěžší věk přichází za 42 let. Máte extrémně vysoký instinkt sebezáchovy. Tělo je pevné, tělo samo odpuzuje všechny nemoci. Máte však tendenci k nádorům, horečce, hypertenzi, problémům se střevy a krví.

Je velmi důležité, abyste byli milováni a měli partnera, ale máte tendenci dominovat. Štěstí není váš osobní partner, ale rychle se zotavuje ze ztráty. Máš slabost pro hazard, takže můžeš ztratit všechno. Pokud jde o povolání, dáváte přednost zaujetí vysoké pozice.

Meva 6

Intuice je pro vás prostě brilantní. Jste opravdovým vůdcem a inovátorem z přírody. Snažíte se ukázat vysoko. Jsi jeden z těch lidí, kteří jsou se sebou spokojeni, ale bojí se neúspěchu. Dobrý věk je 40 let. Kulturistika nechává mnoho být žádoucí.

Dejte si pozor na emocionální stav a výkon, protože můžete být rychle recyklováni. Existuje možnost nervového zhroucení a mučení bolestí hlavy. Existují problémy s plicemi, kostmi a srdcem.

Ve vztazích milujete ovládnout, ale také být skromný. Děláš dobře s prostředky. Vyděláváte rychle, ale také utratíte. Můžete být dobrý podnikatel, učitel, mluvčí, kazatel.

Meva 7

Optimistické a spontánní. Velký reproduktor. Miluješ pozornost a rozzlobíš se, když to nedostaneš. Máte smysl pro detail.

Život se stabilizuje za 40 let. Sám nemůžeš dosáhnout toho, co chceš, protože ti chybí vytrvalost. Struktura těla je slabá, mohou být problémy s nervy, genitáliemi, ledvinami, žaludky.

V lásce jste přitažlivý a smyslný. Přirozená láska ke svobodě. Výběr partnera je velmi důležitý. Můžete uspět jako právník nebo finančník.

Meva 8

Jste tvrdohlavý a sebevědomý. Je těžké vás přesvědčit, pokud máte nějaké názory, je těžké je změnit. Jsi konzervativní a často ukládáš své názory na ostatní.

Životní prostředí se zdá být velmi klidné a tiché, ale ve vašem interiéru je ocelová tyč. Jste vlk od přírody, ale s vysokou sebedůvěrou. Vaše tělo je silné a zdravé. Může být arterioskleróza, hypochondrie, problémy s páteří a nervem.

Ve vašem mládí jste byli ve vztazích nestálí, ale všechno se změnilo, když jste založili rodinu. Budete uspět velmi brzy, ale jste velmi závislí na penězích. Vyberete si stabilitu a spolehlivost při práci.

Meva 9

Jste tenká, něžná a velmi citlivá osoba. Plač ve velmi smutném filmu nebo smíchu v srdci není pro vás těžké. Často vedeš skvělý, ale neužitečný život.

Sledujete impuls, nechcete čekat, často kritizujete ostatní. Od ostatních očekáváte hodně.

V milostném vztahu se mýlíte a často měníte partnery jako ponožky. Jste přirozeně idealista, který pohrdá hmotným zbožím. Průměrný věk je pro vás nešťastnější. Pak se životní situace zhoršuje.

Jste silný a flexibilní muž středního věku. Často jsou srdce, oči, nervy, nespavost. Z materiálního hlediska je dosažení dobré životní úrovně omezeno nízkou úrovní vytrvalosti. Ale k tomu můžete oklamat lidi a máte štěstí. Často se jedná o diplomacii, herectví a umění.