Riziko chronických onemocnění můžete snadno snížit změnou životního stylu

0
(0)

Bláha Tomáš , 23. 11. 2018

Nedostatek pohybu a fyzické aktivity, špatná výživa, kouření a nadměrné pití alkoholu způsobuje mnoho nebezpečných nemocí.

Jednoduché změny ve vašem životním stylu mohou znamenat roky pro váš život. Chcete-li začít, měli byste se rozhodnout jíst organické produkty, rostlinná jídla, pravidelně cvičit a vyhnout se cukru, alkoholu a kouření.

Kombinace těchto tří potraviny vám může pomoci zlepšit vaše zdraví, zlepšit funkci jater a dokonce zlepšit váš zrak. Vůbec není na škodu, pokud přidáte tyto 3 jednoduché potraviny do vaší stravy a výhody vás překvapí.

Jezte více mrkve

Všichni víme, že mrkev je dobrá pro vaše oči. Je to proto, že mrkev obsahuje vatamín A. Tento vitamín je nezbytný k tomu, aby pomohl očím přeměnit světlo na signál, který přenáší do mozku.

Jezte více červené řepy

Červená řepa je plná antioxidantů a protizánětlivých látek, které pomáhají očistit játra, posílí funkci mozku a také zlepšují krevní oběh a vyvažují krevní tlak.

Jezte více pomerančů

Jeden velký pomeranč má 163% denních potřeb vitamínu C. Tento vitamín je důležitý pro vaše tělo, protože vstřebává železo a je také rozpustný ve vodě. podporuje
zdravý růst a vývoj. Protože vaše tělo nevytváří ani neuchovává vitamin C, je důležité tento vitamín zahrnout do stravy. Navíc pomeranč chrání i před mrtvicí.

Recept:

  • 2 mrkve
  • 1 červená řepa
  • 4 pomeranče

Postup:

Smíchejte přísady do mixéru a tento džus potom ihned vypijte. Měl by být konzumován každé ráno na prazdny žaludek, aby pomohl vyčistit tlusté střevo a játra.

Pokud se Vám tento článek líbí, můžete ho komentovat, diskutovat a budeme rádi, pokud ho budete sdílet pro své známé. Děláme to s ochotou hlavně pro vás, naše fanoušky.

👍 Tento návod je užitečný

Jak udělat spirálové pečené brambory? Návod

21. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)

Jak vařit těstoviny bez hrnce? Návod

21. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)

Jak si vybrat v obchodě kvalitní chleba? Návod

22. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)