--> --> Recept, díky kterému se pročistí játra, zhubnete přebytečná kila, obnovíte buňky v těle a to vše za 72 hodin - iRecept

Recept, díky kterému se pročistí játra, zhubnete přebytečná kila, obnovíte buňky v těle a to vše za 72 hodin

-->
-->
0
(0)

Tomáš , 18. 06. 2024
-->

Čistá krev silně souvisí s čistými játry. Každý, kdo už zažil zdravotní potíže týkající se jater dobře ví, že se jedná o velmi nepříjemné bolesti, kterých je obtížné se zbavit. Zdravotní problémy s játry si mnoho z nás pěstuje již mnoho let nesprávnou stravou a životním stylem. Díky tomuto léku našich babiček je ale dokážete pročistit a obnovit jejich funkci. 

-->

Játra

Naše jaterní buňky zdecimují nesprávné stravovací režimy, alkohol a četné různé složky. Tuto situaci často chápeme, až jakmile se objeví problémy, z velké části v padesáti letech, v nejpesimističtějším scénáři, již ve čtyřiceti letech. Tento článek vás nebude nutit změnit od základu své stravovací návyky, ale pomocí tohoto receptu játra dokonale pročistíte od všech toxinů. 
Po aplikaci tohoto léku vyplavíte z těla toxiny a díky tomu se zbavíte i přebytečných kil. Nabijete tělo energií a zbavíte se problémů s nespavostí.
Celá věda je v obyčejných rozinkách. Odvar sušených rozinek iniciuje biochemické postupy v těle a čistí krev a játra od toxinů a jedů.

Potřebujete

  • 2 šálky vody
  • 150g rozinek
-->

Postup

Odvar je ideální udělat na večer.
Hrozny umyjte. Nechte vodu přivézt k varu a vložte do ní umyté rozinky. Vařte v každém případě 20 minut. Vodu poté vypněte a rozinky nechte louhovat celou noc.

Užívání

Odvar vypijte ráno nalačno. Teprve po 30 minutách si dejte snídani. 
V případě, že potřebujete pečlivě očistit játra, můžete jako hlavní aspekt léčby zahrnout i část ingrediencí, které očistu jater perfektně podporují. 
Pokuste se vypít odvar z rozinek v každém případě čtyřikrát každý měsíc - uvidíte, že se budete cítit mnohem lépe.

-->