7 denní okurková dieta, která pročistí váš organismus, zbaví vás nafouknutého břicha i problémů s trávením a nastartujete metabolismus

0
(0)

Tomáš , 18. 06. 2024

Díky pravidelné konzumaci okurek, můžete v podstatě zlepšit chod trávicí soustavy. Okurka zlepšuje trávení, přispívá k rychlejšímu zpracovávání tuků a zabraňuje jejich sedimentaci v našem těle. Navíc má ještě mnoho dalších užitečných dopadů na naše tělo i krásu a všechny tyto funkce psojuje okurková dieta.

Okurková dieta

Celá tato dieta spočívá v tom, že celý váš organismus těla bude pročištěn. Zlikviduje rpoblémy s trávením, s naofuklým bříškem a vylepší vaši pleť a porazí akné. 

Snídaně

Talíř salátu z okurek společně s 2 vařenými vejci. Můžete si vyměnit tuto ranní alternativu jídla nahrazením vajec celozrnným chlebem nebo kvalitní kuřecí šunkou.

10:00

Jablko, broskev, nebo 5 švestek.

Těsně před obědem

Smoothie z okurky

Oběd

Okurkový salát smíšených s celozrnným chlebem - nebo okurkový salát s libovolným masem připraveným pečením nebo na páře.

Večeře

Musí být v každém případě 2 hodiny před odpočinkem - 300 g ovoce vašeho rozhodnutí (kromě banánů, manga a kokosu).

Můžete si vychutnat okurku kdykoliv během dne. V případě, že poctítíte pocit hladu, si můžete dát vejce nebo trochu celozrnného chleba.

Okurkový salát

1 Okurku nakrájejte s trochou solí a pepřem. Přidejte1 šálek bílého jogurtu a posypeme jemně sekanou jarní cibulkou.

Smoothie z okurky

Nakrájíme 1 okurku, včetně 1 nakrájeného zeleného jablka, hrst křupavého špenátu a 1 cm nového zázvoru - mixujeme společně a pijeme těsně před obědem.

Očekávané výsledky

  • Stravování je doporučeno pro více týdnů
  • Snížení hmotnosti až o 7 kg
  • Vyhoštění žaludečních problémů - otoky, kyselý reflux a plyny
  • Vitalita
  • Zlepšení pleti
  • Imunitní systém