Před příchodem rakoviny vás bude tělo varovat! Tento signál nikdy neignorujte.

0
(0)

Dalibor , 20. 06. 2024

Věděli jste, že první příznaky vážných chorob a především rakoviny, se mohou objevit i na dlaních?

Určitě byste se změnami v této části těla měli zabývat a nepřehlížet je

Britští vědci varují, že změny, které můžeme na dlaních pozorovat, mohou být způsobeny i rakovinou. Je důležité vědět, jak vážně tyto projevy mohou být a jak tuto zákeřnou nemoc odhalit včas.

Pochopitelně se při různých typech rakoviny setkáváme is různými symptomy a následně i průběhem léčby. Ale i přesto mají všechny typy rakoviny něco společného. Prvotní příznaky rakoviny se totiž nejdříve projevují na dlaních, kde se vytvoří hrubá, popraskaná a oteklá kůže.

6 příznaků rakoviny vaječníků:

Bolest pánve nebo břicha

Pokud je bolest chronická a přetrvává, tak je to jasný důkaz toho, že něco není v pořádku. Mohla by to být ovariální cysta nebo rakovina vaječníků.

Nafouknuté břicho

Je běžným projevem přebytečných tekutin v dutině břišní a tento příznak může mít za následek i rakovinu vaječníků.

Močové problémy

Velmi časté až otravné močení může být také příznakem rakoviny vaječníků. Močový měchýř si nahromadí více tekutin, než je obyvkle potřeba. Tyto projevy se většinou připisují problémům s močovými cestami. Měli byste být však na pozoru.

Nechutenství

Rakovina vaječníků narušuje váš metabolismus. To se také projevuje v látkové výměně vitamínů v těle. Tyto narušené procesy dávají zmatené signály hormonálnímu systému, který náš mozek uvědomuje o tom, že nám nic nechybí. To je však pro mozek velká lež.

Špinění mezi menstruacemi

Pokud si to všimnete, může to mít spojitost s řadou ženských problémů. Obyčejně se jedná o ty reprodukční, mezi které patří rakovina vaječníků.

Změna stolice

Jakákoliv změna stolice může být projevem rakoviny, a nejen té vaječníků. Může to způsobovat tlak na zadržování tekutin a nebo nádorových metastáz v tlustém střevě.

My jsme pro vás dnes vybrali video, které by mohlo pomoci každé ženě, která není dostatečně informována o důležitosti daného problému.