Pravdivá charakteristika znaků zvěrokruhu: Kdo patří k těm nejnepořádnější? Lev si nepořádku ani nevšimne

0
(0)

Dalibor , 10. 05. 2024

Existují lidé čistotní i nepořádný. Ti druzí se spojují s různými druhy nečistot či nepořádku. Oni se raději vnímají jako kreativní lidé a prostor kolem nich je kreativní nepořádek.

Možná mají opravdu pravdu. Dokonce i samotní astrologové stojí na jejich straně a argumentují, že znamení, ve kterém je člověk narozený, ovlivňuje jeho zvyky. Není to o špatném rodičovství, ale o vlivu hvězd.

Štír

Lidé, kteří navštíví Štíra, si mohou myslet, že jeho nejlepším přítelem je Mr. Proper. Jeho dům se leskne čistotou. Jakmile od něj odejdou hosté, okamžitě se uvolní.

Zároveň však jde o sobecké znamení, které když si řekne, že je unavené, vše praní a mytí nádobí přesune na následující den.

Štíři věří, že nejlepším místem pro jejich věci je židle. Ve skříni mají pomyslný řád, ve kterém není možné nic najít.

Střelec

Střelec je velmi energické a aktivní znamení, ale zároveň mu chybí smysl pro organizaci. Během úklidu bude poslouchat hudbu, dívat zajímavý program v TV nebo vařit. To je důvod, proč výsledky úklidu nebudou příliš uspokojivé.

Čas strávený čištěním považuje za nesmysl. Proč by měl svůj život trávit otíráním prachu z chladničky, pokud jej může věnovat cestování po světě?

Lev

Lev je kreativní a impulzivní člověk. Jeho dny nejsou ani naplánovány a ani spontánně. Ve svém životě přichází do kontaktu s mnoha lidmi a událostmi. Nepořádek si téměř ani nevšimne, protože žije rychlým tempem.

Váhy

Váhy - dvojí znamení. Na jedné straně se jim líbí, když všechno kolem nich vypadá krásně. Na druhé straně nejsou ti, kteří by se dobrovolně pouštěli do úklidu, protože během toho musí vypořádávat s nečistotami. Mnohem snadněji by bylo přesunout povinnost úklidu na někoho jiného.

Kozoroh

Kozorozi umyjí a utřou jen to, co je viditelné. Pokud se podíváte do jejich pokoje, můžete tam najít vše na svého místě v relativně čistém stavu. Co ale spíž? Nebo takový noční stolek? Je vysoce pravděpodobné, že tam objevíte ložiska nepořádku různého druhu.

Podobně jako s oblečením, zevnějšek Kozoroha vypadá naprosto dokonale. Avšak v kapsách či peněženkách budou mít nepořádek a nohy zdobené děravými ponožkami.

Nepořádné znamení zvěrokruhu možná nemají rádi úklid, ale kompenzují to pozitivními vlastnostmi, díky kterým jim dokážete odpustit i zvyk žít v nepořádku.

Pokud se s tím nedokážete smířit, máme pro vás uklidňující zprávu: i ty nejnepořádnější znamení zvěrokruhu jsou připraveny na převýchovu. Vliv planet na člověka je poměrně velký, ale vliv lidí na člověka může být ještě efektivnější. Mluvte o tom s vaším drahým, pokud mu na vás záleží, bude se to snažit zlepšit i navzdory všem hvězdám ve vesmíru.

Pokud jde o najčistotnejšie znamení zvěrokruhu, za hlavního představitele řádu se považuje Vodnář. Můžete se od něj naučit, jak si uspořádat svůj životní prostor, vězte, že tento úkol zvládne lépe než kdokoliv jiný!