Jak se zbavit parazitů v těle, pročistit střeva zároveň zhubnout? Stačí 2 látky: Hřebíček a lněné semínko

4.3
(39)

Dalibor , 24. 09. 2022

Přichytíte se často při tom, jak se vám žádá něco sladké? Pokud ano, nemusíte se hned obávat, protože nejste v tom sami.

No zamysleli jste se někdy, proč tak mnoho lidí nedokážou sladkému odolat? Může se totiž jednat o závislost, která mě dvě příčiny.

Co způsobuje závislost na sladkém ?

Prvním důvodem závislosti na cukru bývají střevní parazity. Druhým je jednoduchý stres.
Když konzumujete mnoho sladkého, které se vám žádá, vytváříte v těle podmínky na tvorbu a akumulaci hlenů. Tyto hleny jsou perfektní živnou půdou pro růst a rozmnožování bakterií a různých parazitů.
Následně, když máte v těle hodně parazitů, ty spotřebovávají velké množství vašich živin a energie.
Proto se vám pak stále více a více žádá něco sladké. Cukr je totiž největším a nejsnáze dostupným zdrojem energie.
Nejhorší na tom všem je, že čím více z toho cukru přiberete, tím více parazitů se vám v těle rozmnoží. Mnohé z parazitů totiž oblibě obývat tukové tkáně.
Když se vám jednou podaří těchto parazitů zbavit, budete sami překvapeni, o kolik více energie budete mít. Doslova se budete cítit fit na zvedání činek z vašich ramen.

Jak se zbavit parazitů a vyčistit střeva od hlenů

Dobrou zprávou je, že na zbavení se parazitů a pročištění střev stačí velmi málo. Konkrétně budete potřebovat tyto dvě látky:

  • lněná semínka
  • hřebíček

Postup

Vezměte nějaký mlýnek, například na mák nebo kávu a vložte do něj lněná semínka a hřebíček v poměru 10: 1 (například 20 gramů lněných semínek a 2 gramy hřebíčku na jednu dávku).

Následně tuto směs rozemele.

Užívání

  • Každé ráno užijte 2 polévkové lžíce této směsi (přibližně 22 gramů). Můžete si ji přidat do snídaně nebo vlažné vody a vypít.
  • Užívejte během 3 dnů za sebou. Pak si dejte 3 dny pauzu a zase 3 dny užívejte. Takto to střídejte během jednoho měsíce.
  • Před každým užitím si připravte čerstvou dávku směsi. Lněná semínka je totiž třeba po umletí zkonzumovat co nejdříve.
  • Nejlepší je si tuto kúru zopakovat několikrát do roka.