Pálení žáhy se můžete zbavit pomocí přírodních ingrediencí

0
(0)

Bláha Tomáš , 23. 11. 2018

Mnoho lidí trpí na pálení žáhy. Je velmi nepříjemná a často způsobuje silnou bolest …

Obvykle její příčinou je nadměrná produkce kyseliny v žaludku nebo brániční kýly. K tomuto problému přispívá i nezdravý životní styl. Na tuto nemoc se často stěžují těhotné ženy.

Naštěstí se můžete zbavit těchto problémů bez použití léků.

Nejprve byste měli začít se zlepšením vašeho životního stylu

Alkohol, cigarety, obezita nebo stres zvyšují příznaky, takže je důležité snížit příjem cukru a pravidelně cvičit. Jídla je nejlepší konzumovat častěji, ale v malých porcích.

Nezapomeňte se nepřejídat – každé jídlo by mělo jíst v klidu. Nezapomeňte na relaxaci. Aktivní a zdravý životní styl se může ukázat jako rozhodující v boji proti nadprodukci žaludeční kyseliny.

Pokud trpíte pálením žáhy, přejděte na přírodní léky

  

Oloupejte sirový brambor na struhadle a vytlačte z něj šťávu. Udělejte totéž s jablkem. Vypijte bramborovo-jablečný džus jednu hodinu před jídlem a příznaky pálení žáhy se uvolní.

Nejen, že se úroveň kyselosti v žaludku vyrovná, ale i to utišuje. Bramborová šťáva je výborným zdrojem vlákniny, díky čemuž reguluje trávicí procesy.

Je účinná i při léčbě žaludečních vředů. Jablečná šťáva ovlivňuje zrychlení metabolismu a pomáhá odkyselit tělo. Je to také vitamínová bomba pro naše tělo!

Pokud se Vám tento článek líbí, můžete ho komentovat, diskutovat a budeme rádi, pokud ho budete sdílet pro své známé. Děláme to s ochotou hlavně pro vás, naše fanoušky.

👍 Tento návod je užitečný

Jak udělat spirálové pečené brambory? Návod

21. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)

Jak vařit těstoviny bez hrnce? Návod

21. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)

Jak si vybrat v obchodě kvalitní chleba? Návod

22. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)