Nyní si každý večer před spaním svléknu kalhotky. Pomůže mi to s prokrvením těla, a je to zároveň prevence

0
(0)

Dalibor , 06. 11. 2019

Dobrý spánek je zárukou zdraví, krásy a stabilní psychiky. Problémem však je, že nejvíce řešíme to, na jakém matraci spíme, jaké máme polštáře, ložní prádlo a zda je postel umístěna podle Feng šuej. Bohužel, jen málo lidí přemýšlí o tom, v čem chodí spát. Ve spodním prádle nebo ne? Jedná se o otázku, která je důležitá nejen pro samotné pohodlí, ale především vaše zdraví.

Pozorování odborníků ukazují, že spaní bez kalhotek či trenýrek je nejlepší věcí, kterou můžete udělat pro své tělo během spánku. Ještě lépe však uděláte, pokud se rozhodnete spát úplně nazí. My vám dnes prozradíme, proč je spánek "naostro" tak důležitý ...

Normalizuje se prokrvování

Krev by měla cirkulovat volně po celém těle, s přístupem do každé buňky. Nicméně pyžama, natož spodní prádlo, dokáže svými Gumky a šňůrkami zabránit ve volném krevním oběhu. Spánek bez oblečení znamená žádné překážky pro tok krve.

Prevence cukrovky

Švédská studie ukázala, že spánek při nízkých teplotách zlepšuje metabolismus a snižuje hladinu cukru v krvi. Lidé, kteří chtějí dosáhnout tento účinek, by však měly spát nazí. Zvažte to jako první krok při prevenci diabetu 2. typu.

Zdravá pleť

Kůže potřebuje pro své zdraví dostatek čerstvého vzduchu a takzvané provzdušňování. Nechte pokožku v noci dýchat, abyste minimalizovali riziko podráždění a ekzému. Podle výzkumníka Nicole Praus z Kalifornské univerzity v Los Angeles je snadné větrání dobré i pro vaše pro intimní části těla.

Kvalitní spánek

Když usneme, teplota našeho těla trochu klesne. Pro pohodlný spánek je to velmi důležité. Když je tělo v pyžamu, je pro něj těžší ochladit se. Proto lidé, kteří usínají nazí, usnou rychleji a spí tvrdší, než ti, kteří se zachumlat do pyžam, ponožek a hrubého paplónu.Absencia oblečení pomáhá vašemu tělu přizpůsobit se ideální teplotě, která je jednou z hlavních podmínek pro dobrý spánek.

Méně stresu a tělesného tuku

Když spíme, naše tělo pracuje na snížení hladiny kortizolu - stresového hormonu. Ten je jedním z hlavních důvodů hromadění tuků v našem těle. Kromě toho je spánek důležitým faktorem i při správném vylučování růstového hormonu, který je také známí pro své vlastnosti zbavování těla přebytečných tuků. Zaměřuje se na regeneraci kůže a mnoha orgánů, ale v průběhu času jeho produkce začíná klesať.Pozorovania ukazují, že u nahých lidí je sekrece tohoto hormonu mnohem lepší, proto nemají takové problémy s nadváhou a jsou v zásadě více šťastnější.

Nechte své tělo dýchat. Celý den strávíte v oblečení, které je ne vždy vyrobeny z přírodních materiálů a volného střihu. Dr. Brewer ze Spojených států je přesvědčen, že ženy a muži, kteří spí nazí, mají nižší riziko infekce močového systému. Mužům se díky tomu udržuje hladina testosteronu v normálních hodnotách.

👍 Tento návod je užitečný