Němečtí vědci dokazují, že život po smrti existuje! Toto nás podle nich čeká!

0
(0)

Dalibor , 29. 05. 2024

Němečtí vědci přinesly jasný důkaz o životě po smrti a odpověděli tak na jednu z největších otázek historie lidstva. Lidé mají od nepaměti strach ze smrti a z toho co přijde (resp. Nepřijde) po ní. Vědci si nad tímto "lámali hlavu" dlouhá léta, až dosud.

Život po smrti

Různá náboženství hovoří o životě po smrti běžně. Smrt vysvětlují jako přechod do jiného stavu bytí. Tělo umírá a člověk resp. duše pokračuje dál. Jde o koloběh života, který má podle nich přinášet nabírání zkušenosti a duchovně růst v každém novém životě.

Život po smrti a i reinkarnaci si každý vysvětluje po svém. Ať je již váš názor jakýkoliv, němečtí vědci přišli s důkazy. Důkazy o životě po smrti si každý vysvětluje po svém a nejednou se o tom vedou velké bouřlivé diskuse.

Podívejme se však jako dopadlo vědecké dokazování na vzorku 944 dobrovolníků po dobu 4 let.

Výzkum

Tým psychologů a lékařů z Technické univerzity v Berlíně prokázal pomocí klinického sledování, existenci života po smrti. Na uvedení dobrovolníků do stavu klinické smrti byla použita směs léků včetně adrenalinu a di-methyl triptamínu určených k tomu, aby tělo přežilo klinickou smrt a proces oživování bez poškození.

Tělo dobrovolníků bylo následně uvedeno do komatickej stavu další směsí léků, které musely být filtrovány ozonem (nacházejícím se v krvi každého dobrovolníka) během procesu oživování, po 18 minutách klinické smrti.

Tým vědců v čele s doktorem Berthold Ackermann sledoval a následně sestavil svědectví všech dobrovolníků:

Výsledky pozorování

Všichni do jednoho měli nějaké vzpomínky na období v čase klinické smrti. Zážitky se různily no v podstatě jejich většina měla podobné. Nejvíce společných zážitků bylo odloučení od těla, pocity levitace, dokonalé harmonie a odpojení se, úplný klid, bezpečí, teplo a v neposlední řadě přítomnost slovy těžko popsatelného světla

Zveřejnění výsledků podle vědců rozvíří velké diskuse. Důležité je podotknout i fakt, že dobrovolníci byli různých vyznání včetně křesťanů, muslimů, židů, hinduistů a ateistů. Víra tedy neměla žádný vliv na výsledky.

Podle Ackermanna výsledky ovlivní mnoho lidí, ale zároveň je rád, že se podařilo z pohledu vědy odpovědět na jednu z největších otázek lidského bytí. Na závěr Ackermann dodal - "Ano, život po smrti existuje a vypadá to tak, že to platí pro každého".