Nejlepší přírodní lék na cholesterol a detox organismu

4.8
(53)

Dalibor , 29. 09. 2022

Blíží se doba, kdy se každou chvíli někdo nachladí nebo bude mít zdravotní potíže. A nejlepší přírodní pomocník je česnek s mlékem. Je pravda, že je velmi snadné vzít si pilulku, ale ne vždy to všechno vyřeší. Navíc neustálá konzumace chemických prášků není pro tělo to nejlepší. Jedna žena přišla s mnohem lepším řešením. Jedná se o zcela přírodní recept, který vyléčí celou rodinu a pomůže vám přečkat chladné období s různými nachlazeními.

Česnek jako přírodní lék

O úžasných a léčivých vlastnostech česneku jste již pravděpodobně slyšeli. Česnek je vynikající lék a přírodní antibiotikum, které může pomoci proti mnoha nemocem. Používá se od starověku a je starým lidovým lékem na stovky onemocnění. Jeho účinky jsou neocenitelné. Věděli jste ale, že v kombinaci s jinými látkami se jeho účinky násobí? Tento recept vás zaručeně přesvědčí. Vytvořili jsme jedinečný recept na česnekové mléko. Jedná se o drcený česnek namočený v mléce. Možná to zní divně, ale věřte, že to funguje.

Žádný zápach z úst a žádné nechlazení

Pokud se obáváte, že vám po vypití tohoto bylinného nápoje bude v ústech cítit česnek, nemusíte se bát. Skutečně je to skvělý lék, který je bez specifického zápachu česneku. Pomáhá tělu bojovat s nemocemi a spolehlivě se zbavit nachlazení. Nakonec si ho zamilujete.

Zázraky česnekového mléka

Teď se podíváme, čím je kombinace česneku a mléka tak výjimečná. Snižuje hladinu cholesterolu a zlepšuje kardiovaskulární funkce. Je dobrým nástrojem pro detoxikaci organismu, zejména jater. Ničí záněty a bojuje proti artritidě. Česnek také zlepšuje nervový systém a zmírňuje nespavost. Pokud do tohoto nápoje přidáte trochu kurkumy, získáte navíc skvělý lék proti kašli. A nejzajímavějším účinkem, zejména vařeného česneku, je, že pomáhá při mužské i ženské neplodnosti. Jedná se tedy o skvělý lék na impotenci.

Příprava a postup

Sami vidíte, že tento nápoj má mnoho dobrých účinků a všemu tělu tak může pomoci. Pokud se tedy rozhodnete ho vyzkoušet a pravidelně používat, stačí si ho jen správně připravit.

Budete potřebovat následující:

  • 500 ml mléka
  • 10 stroužků česneku
  • 2 lžičky cukru
  • 250 ml vody

Postup:

Postup přípravy je velmi jednoduchý a nápoj tak zvládne připravit každý. Postupujte tedy následujícím způsobem. V první řade protlačte česnek pomocí lisu. V kastrolku smíchejte vodu s mlékem a nechte vařit. Jakmile se směs začne vařit, přidejte česnek a plamen snižte na minimum. Za stálého a pomalého míchání vařte 10 minut. Poté přidejte cukr a pořádně promíchejte. Nápoj je hotov. Doporučuje se pít pravidelně dvakrát denně. Na zdraví!

Zdroj: svetkreativity.cz