Domácí spalovač tuků od našich babiček, který funguje a nestojí skoro nic

Tento domácí spalovač tuků je dobře známý také jako pomoc při odstraňování vody z těla nebo zlepšení zraku. Jako bonus ale tento lék dokáže také pomoci s břišním tukem, kterého se na léto chceme všichni zbavit. Přípravek funguje ihned a pokud k léku přidáte vyváženou stravu, výsledky budou dlouhodobé a jojo efekt se nedostaví. Je to také perfektní lék rpo vaše tělo a vy se budete cítit lépe. 

Starý lék a pomconík na hubnutí z křenu

Tato skvělá směs je plná vitamínů a důležitých živin. Dokáže tělu okamžitě nastartovat metabolismus a napomáhá správnému chodu trávení. 

Pokud tuto směs začnete užívat, ucítíte skvělé výsledky a to především v oblasti břicha, kde začne mizet břišní tuk.  Na tyto partie tento spalovač tuků působí skztečně velmi rychle. 

Směs je také dokonalou výživou pro vaše oči a zrak. blahodárně působí také na vaši paměť, která se zbystří. Zároveň vám křen v této směsi skvěle pročistí cévy v celém těle. 

Co budete potřebovat?

  • Šťáva ze 3 citronů
  • 3 polívkové lžíce medu
  • 2 čajové lžičky skořice
  • 3 cm zázvoru
  • 250 g křenu

Jak na to?

Připravte si mixér a do něj vhoďte předkrájený křen i zázvor. Přidejte do mixéru i ostatní ingredience kromě medu a začněte mixovat.
Med přidejte až na závěr mixování. 

Užívání

Tuto směs ideálně užívejte po 1 lžíci 2x za den a to vždy před jídlem. Směs můžete užívat po dobu 3 týdnů a po této době byste měli svému tělu dát 1 týden pauzu. 

Sirup na hubnutí uchovávejte v ledničce.

Tip na závěr

Pokud nemáte k dispozici mixér, postačí, když křen a zázvor najemno nastrouháte ručně. 

Byl tento článek užitečný?

Hodnoceno 641×

Související návody

Nejnovější recepty

Nejnovější články