Narodila se a vypadala jinak než ostatní. Rodiče ji chtěli opustit. Jak vypadá dívka dnes?

0
(0)

Dalibor , 11. 07. 2024

Většina lidí v Bombaji, kteří se s ní setkávají, si myslí, že je Angličanka. Ve skutečnosti se hrdinka tohoto příběhu jmenuje Pooja Ganatra.

Pooja Ganatra

Narodila se v Mumbai (Indie) a musela si zvyknout na to, že všichni jsou překvapeni, když zjistili, odkud je. Vědci říkají, že na jejím vzhledu není nic divného, ​​i když to nelze považovat za každodenní rutinu. Příčinou této anomálie je genetika.

Byla "jiná"

Bílá kůže, rudé vlasy a zelené oči byly pro rodiče skutečným šokem. Po svém narození se rozhodli, že už nechtějí mít více dětí, protože se domnívají, že dívka je určitě nemocná a budou muset za léčbu utratit spoustu peněz.

Pooji vzhled byla jediná věc, s čím byla spojena. Ve všech ostatních ohledech byla obyčejným dítětem, stejně jako všechny ostatní děti z Indie.

Vzkříšení takového dítěte bylo skutečnou zkouškou pro tuto indickou rodinu. Například, když jí byly tři roky a pihy se objevily na její tváři, její rodiče okamžitě v panice šli k lékaři.

Celá rodina si myslela, že se jedná o projev vrozené vady nebo kožního onemocnění.

Pooja věřila, že tento vzhled byl zděděn od její matky, jejíž matka, ve srovnání s indickými standardy, byla také o něco lehčí.

Moje babička už bohužel není naživu, takže neví, jestli by to mohlo způsobit, že by to vypadalo jako ona. Rodinní přátelé věří, že Angličan se ukryl někde ve své rodině, protože v minulosti měla Británie téměř 100 vlastních kolonií v moderní Indii.

Školní léta

Během školních let se několikrát stala obětí zesměšnění. Proto měla před vstupem na vysokou školu jen pár opravdových přátel.

Zažívala nelehké situace

Pooja připomíná, že během prvního roku na univerzitě ji školské úřady osobně požádaly, aby neměla na sobě košile bez rukávů.

Ostatní studenti však takový zákaz neměli a šli po škole s holými předloktími. Rektor obhájil své rozhodnutí tím, že oblékal dívku z davu a přitahoval ještě více pozornosti.

Dokonce i v rodném Bombaji ji místní obyvatelé považují za turistu. Taxikáři budou vždy překvapeni, když na ni mluví anglicky a ona odpovídá s klidem jejich jazykem.

Často se musí potýkat s pouličními prodejci, protože by chtěli prodávat své výrobky za uměle vysoké ceny, jak dělají turistům.

Zdá se, že tento neobvyklý vzhled rudých vlasů a zelených očí oživí mnoho věřících. Po pravdě řečeno, lidé jí radí, aby jí na obličej udělala více make-upu nebo aby plastická chirurgie.

Rodina chce testy DNA

Rodinní příslušníci, kteří se snaží být sami sebou, trvají na tom, aby provedli test DNA, aby zjistili, odkud pocházejí jejich předci.

Ženská tvář je doslova poseta pihami a zůstává jasná po celý rok kvůli klimatu, ve kterém žije. Jakékoliv skvrny nebo jiné známky jsou považovány za velmi negativní!

Pooja naštěstí přestal komunikovat a reagovat na komentáře jiných lidí.
Když poznala svět mimo své rodné město, uvědomila si, že její vzhled je naprosto normální, a ona se naučila přijímat sama sebe.