Lékařský trik, jak se zbavit vší snadným a účinným způsobem pomocí octa. Jak na to?

0
(0)

Bláha Tomáš , 07. 02. 2019

Pro děti a především jejich rodiče jsou často velkým problémem vši. Děti většinou vši přinesou ze školy od spolužáků. Vši jsou hmyz, který se na povrchu hlavy živí lidskou krví. Mohou být dokonce nakažlivé. nejčastěji je chytají děti, ale chytit je mohou také dospělí. vši následně způsobují, že na hlavě vznikne zánět a nepříjemné svědění. Pokud vši včas nezačneme řešit, může dojít k infekci.

Domácí šampon proti vším

Existuje skutečně velké množství šampónů, které stojí mnoho peněz a jejich účinek není vždy takový, jako ho výrobci slibují. Šampon můžete na hlavě nechat i klidně několik hodin, ale vy stejně durhý den veš opět najdete. Pokud je toto zrovna váš případ, můžete dobrých výsledků dosáhnout pomocí domácího receptu, který konečně funguje.

Potřebujete

  • Listerine
  • Včelí hřeben
  • Bílý ocet
  • Koupací čepice
  • Ručníky

Použití

Umyjte si své vlasy a použijte ústní vodu. Zahalte plastovým sáčkem a nechte ho tak po dobu 60 minut. Poté použijte ocet na hlavu a nechte to pod čepicí další hodinu. Odstraňte čepici a šampon z vlasů. Poté vemte hřeben se speciálními zuby a odstraňte mrtvé vši.
Vůně Listerine udržuje vši daleko od vás protože vůně ústní vody jim brání osídlet vaše vlasy. Přidejte Listerine do láhve a stříkajte ještě před tím, než zašlete dítě do školy. Netrvá to víc než několik hodin.
Toto je lepší než drsné neúčinné chemikálie.

Výhody této léčby

Žádné vedlejší účinky, přirozené, zdravé, dlouhodobé výsledky, levné, trvá několik střiků, dlouhodobou ochranu, hladší vlasy a lesk.

👍 Tento návod je užitečný

Jak udělat spirálové pečené brambory? Návod

21. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)

Jak vařit těstoviny bez hrnce? Návod

21. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)

Jak si vybrat v obchodě kvalitní chleba? Návod

22. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)