Která rodina na obrázku není skutečná rodina? Váš tip o vás prozradí víc, než byste chtěli!

0
(0)

Dalibor , 11. 07. 2024

Věděli jste, že vztahy jsou stejně důležité pro vaše fyzické zdraví jako dieta a cvičení? Podle studie čelí sociálně izolovaní dospělí stejnému riziku jako fyzicky neaktivní. Naše první vztahy vznikají v dětství s našimi rodinami a často určují, jak vidíme svět.

Psychologický test

Doporučujeme, abyste tento psychologický test absolvovali, abyste zjistili, jak vaše osobní rodinné vztahy formovaly vaši osobnost.

Jakou rodinu považujete za nereálnou?

Nepřemýšlejte o tom příliš dlouho, sledujte vnitřní intuici. Níže uvedené výsledky ukáží něco více o vaší osobnosti!

1.RODINA

Pokud je vaše odpověď rodina # 1, nejspíš nejsi rodina orientovaná, alespoň v tradičním smyslu. Berete své přátele pro svou skutečnou rodinu a pomozte jim být šťastní. Vždy se snažíte přinést něco dobrého do života všech kolem vás.

Možná jsi vyrostl bez silného otce, takže se vždy snažíš dělat všechno možné pro lidi, kteří tě potřebují - jako tvoje matka.

Tato rodina nemusí být nejšťastnější, ale přesto je to skutečná rodina. Matka se o své dítě postará, drží ruku a chrání ho před otcem nepřítele. Nechcete, aby ostatní rostli jako vy, takže jste si vybrali tuto rodinu jako falešnou!

2. RODINA

Pokud je vaše odpověď „Rodina 2“, máte silnou rodinnou orientaci - pro vás není nic důležitějšího než vaše rodina.

Věříte v budování stabilních a dlouhodobých vztahů založených na důvěře a odhodlání. Za prvé, řešíte potřeby rodiny, někdy i ignorujete své vlastní, pokud to znamená, že můžete své blízké udělat šťastnými.

Asi jste si všimli, že lidé na fotografii nejsou jako rodina. Dospělí nevěnují pozornost dítěti a dítě se také nesnaží držet se za ruce - může to být i skupina cizinců, kteří se scházejí. Pokud jste skutečný typ rodiny, můžete okamžitě rozpoznat falešnou rodinu.

3. RODINA

Pokud je vaše odpověď rodina číslo 3, jste pravděpodobně z nefunkční rodiny. Kvůli vašemu traumatickému dětství je pro vás těžké věřit lidem.

Máte strach a komunikace s ostatními je pro vás často problém. Stále se bojíte o budoucnost, máte tendenci přeceňovat věci.

Lidé na snímku vypadají jako milující a šťastná rodina. Jsou to skutečná rodina. Rodiče téměř chodí a otec drží ruku dítěte.

Vyrůstat v nefunkční rodině určitým způsobem utvářel váš názor a učinil z vás podezření na zdravý vztah. Nevěříte, že taková věc skutečně existuje, takže jste si vybrali tuto rodinu jako falešnou.

Posoudili jste správně, která rodina nebyla skutečná rodina? Dejte nám vědět vaše výsledky v komentářích níže!