Komlexní cvičení pro zralé ženy, pomůže vám zhubnout bez diety.

0
(0)

Dalibor , 04. 01. 2020

1. Lehněte si na záda a zatáhněte břicho. Zvedněte ruku a pomalu ji spusťte dozadu, při výdechu se vraťte do původní polohy. Proveďte cvičení s každou rukou.


Důležité! Nepokládejte ruce na podlahu úplně, pouze se dotkněte povrchu a dejte ruku zpět. Ruce tak budou neustále v napětí, a svaly se budou co nejvíce rozvíjet. Páteř v horní části zad by měla být pevně přitlačena k podlaze. Proveďte cvičení po dobu 1 minuty.

Cvik ruce vzhůru

2. Zvedněte obě ruce současně, jak je popsáno v předchozím cvičení. Pokuste se udržet své pohyby hladké. Tento blok cvičení dobře posiluje ramenní opasek a je doporučen pro ty, kteří trpí artritidou, artrózou a kteří mají bolesti v ramenních kloubech. Pokračujte po dobu 1 minuty.

3. Nechte ruce vzhůru a přidejte trochu houpání nahoru a dolů. Nezvědejte lopatky z podlahy, udržujte bradu obrácenou k hrudi.
Takové jemné cvičení odstraňuje křeč v kloubech a jakoukoli bolest. Cvičte tak 1 minutu. Ruce nesnižujte: jděte rovnou do další fáze tréninku!

Cvik s rozloženýmí rukami

4. Rozložte ruce do stran a vraťte se do jejich původní polohy, je udržujte v neustálém napětí, v žádném případě je nesnižujte. Během tohoto cvičení můžete cítit mírný pocit pálení nebo dokonce znecitlivění prstů. Nebojte se! To je normální, po ukončení cvičení se nepohodlí zmizí.
Sledujte dech, cvičte hladce.

5. Nechte ruce zvednuté až na šířku rohože. Jemně zvedněte ruce současně nahoru a dolů také po dobu 1 minuty. 

6. Ruce nesnižujte! Rozložte je do stran, dlaněmi dolů a pokračujte v pulzujících pohybech. Proveďte cvičení po dobu 1 minuty. Pak můžete zvednout dlaně a provést další verzi tohoto cvičení ještě 1 minutu.

7. Ted pohněte rukama za hlavu a zhluboka se nadechněte. Opatrně je spusťte dolů, aniž byste se dotýkali povrchu podlahy. Cvičte to 1 minutu.

Závěr

 

👍 Tento návod je užitečný