Když vás začne trápit zácpa, zapomeňte na projímadla. Stlačte tento bod s pohybem na vašem těle a střeva se vyprázdní

0
(0)

Dalibor , 12. 11. 2019

V okamžiku, kdy se zacpete, ignorujte střevní léky.

Stiskněte jeden bod na vašem těle a zažívací orgány začnou znovu běžet nebo-li už vás ten problém trápit nebude. Můžete dobře říci, že je to zázrak, ale inverze je platná. S tímto systémem přišla skupina vědců, kteří analyzovali jednoduše lidskou absorpci a související výboje. A co víc, mysleli i na něco výjimečného. Tato technika byla v souladu s těmito liniemi distribuována v Journal of General Internal Medicine.

Nezohledňujte nákladné a nebezpečné vědy a léky

Když lidi náhodou přepadně zácpa, často zamíří do lékárny, kde si kupují různé střevní léky. Ty jsou plné chemie, ale i druhou stranu nebezpečné. Protože je obtížné posoudit správnou dávku. Ostatní jedinci vybírají švestky, vláknité výživy a klystýr. V žádném případě to není dokonalé řešení. Je chytřejší znát dnešní restorativní strategie, které závisí na jedné základní věci. Stačí oživit jeden kus vašeho těla.

Najděte perfektní místo

Tyto zbývající části unikly očím obvyklých jedinců. Toto je údajný bod třísla, který můžete efektivně objevit. Je to místo mezi zadní částí a šourkem u mužů a u dám je mezi zadní částí a vulvou. Zde najdete několik centimetrů tkáně, která je místem ke stimulaci. Při příležitosti, že to děláte správně už nebudete vědět co to je zažít zácpu.

Začněte důsledně prohmatávat a masírovat

Co bude vyžadováno? Zpočátku musíte objevit bod, který nemusí být zcela nepředstavitelný. Když cítíte místo, začněte jej osvěžovat dvěma prsty. Je perfektní začít jemně tlačit a dále kroužit. Více než tradiční mačkání by mělo být ve větší míře spíše masírováno. Tím se oživí smyslový systém vašeho těla, který v tom okamžiku pošle správné znamení jak na vaše zažívací orgány, tak na konečník a svěrač. Tělo dostane správné znamení, že je vhodné začít se vyprazdňovat a zácpa bude minulostí

👍 Tento návod je užitečný