Když chcete zajímavý šperk a ozdobu, není nutné vyrážet do obchodů. Tento šperk si vyrobíte doma!

0
(0)

Dalibor , 24. 10. 2022

Pokud chcete zajímavé šperky a ozdoby, nemusíte pro ně chodit do obchodů. Můžete vytvářet zajímavé věci. Sami uvidíte, že mohou být velmi originální. Stačí znát správný postup.

A to pomocí spínacího špendlíku a korálků

Co může vzniknout? Uvidíte.

Vezměte si jehly a barevné korálky

Každý ví, jak vypadá spínací špendlík. A také jak vypadají korálky. Můžete si vybrat různé velikosti špendlíků a totéž platí pro korálky. A mohou mít různé barvy. Vaší fantazii se v tomto směru rozhodně meze nekladou. Jakmile máte tyto dvě hlavní věci, potřebujete už jen silnou šňůru, která každou jehlu spojí a propojí.

Výhodou této metody je nejen to, že budete mít zcela originální šperk a ozdobu, ale také to, že nikdo jiný nebude nosit nic podobného. Kromě toho nesmíme zapomínat, že stojí pár korun. Pokud máte vše doma, bude to zdarma. To je další důvod, proč se nebát a tento postup vyzkoušet.

Pusťte se do práce

Může se to zdát jako obtíž, ale pokud vytrváte, odměnou vám budou perfektní výsledky.

Co tedy musíte udělat a jak na to?

Jednoduché!

  1. Vezměte si zavírací špendlíky a na ně navlékejte jednotlivé korálky.
  2. A udělejte to podle svého vkusu a pocitu.
  3. Když máte jeden plný, vezměte další
  4. A znovu a znovu

Až jich budete mít dostatek, máte hotovo a můžete si konečně vyrobit originální šperk, který bude dokonalou ozdobou vašeho těla.

Zde vezměte provázek, každý kolík co nejpevněji svažte a je hotovo.

Teď už stačí jen ozdobit tělo.

Podívejte se na obrázky pro inspiraci

Zajímá vás, jak by mohl vypadat tento konkrétní šperk pouze z korálků a špendlíků? Pak se inspirujte našimi nejúspěšnějšími výtvory. Až je uvidíte, budete souhlasit, že jsou skutečně originální. A není těžké je vyrobit.