Jeho lékaři nechápali: Převařte jednu věc, přidejte druhou a rychle se zbavte všeho tuku!

0
(0)

Dalibor , 31. 05. 2024

Lidé se poslední dobou čím dál víc starají o svou tělesnou váhu. Týká se to zvláště žen, které hledají způsob jak zhubnout rychle a efektivně.Často však přijde zklamání, když zjistí, že jejich nová úžasná dieta nefunguje nebo pokud po ní znovu zpět přiberou.Stejně však nadváh začíná trápit stále víc mužů, u kterých je jedním z důvodů, že se dožívají kratšího věku než ženy.

Proč je těžké zhubnout i s dostatkem pohybu?

Tělesný tuk je něčím, co se poměrně těžko spaluje.

Stravování a metabolismus

Většína lidí do potom zjistí, že při hubnutí je mnohem důležitější metabolismus a strava než cvičení. Bez úpravy metabolismu je hubnutí těžké i tehdy, když má člověk dostatek pohybu.Metabolismus je totiž zodpovědný ze mnohem větší podíl energetického výdaje těla než lze dosáhnout při cvičení.Často i malá změna v metabolismu se vyrovná hodinám intezviního cvičení.

Při hubnutí je proto mnohem jednodušší se zaměřit na metabolismus než trávit hodiny denně v tělocvičně.( I to je samozdřejmě zdraví prospěšné)V tomto článku vám prozradíme jeden

extra jednoduchý recept jak nastartovat metabolismus těla tak, aby během dne a dokonce i noci efektivně spaloval tuk.

Existují přírodní látky, které mají na metabolismus povzbuzující účinek.

Na jednou z takových látek je obyčejná skořice ( nejlepší je cejlonská, ne čínská)

Co budeme potřebovat ?

  • Polévkovou lžíci medu
  • 1 čajovou lžičku skořice
  • 250 ml vody

Jak na to ?

  1. Přiveďte vodu k varu, nasypte do ní skořici, zamíchejte a nechte vychladnout.
  2. Po vychladnutí na letní teplotu do toho přidejte med a zamíchejte, aby se zcela rozpustil.
  3. Med nikdy nepřidávejte do vroucí vody, jinak se zníčí jeho zdravé učinky.
  4. A máme hotovo, váš extra učinný nápoj na hubnutí je hotový!
 

Užívání

Vypijte polovinu tohoto nápoje před spaním a durhou polovinu ráno hned po probuzení na prázdný žaludek.Praktikujte to pravidelně každý den. dokud nedosáhnete požadovaného výsledku v ubytku vaší tělesné váhy.Poté v tom můžete pokračovat už jen jednou za čas, abyste si váhu udrželi a znovu nepřibrali.

Jaké výsledky očekávat

Už během prvních 7 dní pocítíte, že váš tělesný tuk začal ubývat. Kromě toho zjistíte že během dne máte míň hladu a máte víc energie.Med v nápoji vám navíc pomůže v noci snadněji spát a mít kvalitní spánek, což se projeví nižší ospalostí a lepším výkonem vašeho mozku ve škole nebo v práci.