Jediná sklenička tohoto zázraku a vyčistí se vám dokonale střeva za 30 minut!

0
(0)

Bláha Tomáš , 15. 02. 2019

Díky tomu, že v dnešní době často jíme nezdravá a špatně stravitelná jídla, máme problémy se zažíváním. Trávení je velmi komplikovaný proces, díky špatně stravitelným jídlům. Pokud trávicí proces nefunguje tak, jak má, trpí tím celé tělo.

Trávicí proces

Ve střevech se díky tomuto životnímu stylu, později začíná hromadit odpad, který by měl jít z těla ven. Pokud če člověk nedokáže dobře vyprázdnit, vede to k velkým zdravotním problémům.

Pročištění střev

Abychom zabránili veškerým komplikacím, je dobré čas od času si svá střeva pročistit a to minimálně 2x do roka. Během používání této kúry je dobré jíst zdravá jídla a zeleninu, aby mohl žaludek dobře pracovat. Dobré je i ovoce, protože obsahuje velký počet vlákniny.
Pokud se rozhodnete tuto kúry zkusit, prospěje to vaším střevům i celému vašemu tělo. Odstraní se tak nestrávené nebo špatně strávené zbytky jídla a nezůstávají tak v těle další toxické látky. Díky tomuto triku neulevíte pouze svým střevům, ale dokonce shodíte pár kilo navíc, protože vaše trávicí soustava bude opět fungovat tak, jak by měla.

Pročistěte si střeva rychle!

Postačí vám jablka a citróny. Pokud si odšťavníte citrón a jablko, dostanete výbornou tekutinu na pročištění vašich střev.

Postup

Vezmeme 4 jablka a odšťavníme je v odšťavňovači abychom získali 3dcl čerstvé šťávy. Potom rozpůlíme jeden citrón a z každého vymačkáme veškerou šťávu. Obě šťávy smícháme dohromady a nápoj je tak hotový.

Užívání

Když nápoj připravíte, tak ho vypijte co nejdříve, dokud je čerstvý. Právě když je čerstvý obsahuje dostatek vitamínů a dalších látek, které vám pomůžou od problému s vyprazďnováním. Nejlepší čas na tento nápoj je na lačný žaludek ihned ráno. Po další půl hodině vypijte další sklaničku této směsi a opakujte to tak 3 následující dny.

👍 Tento návod je užitečný

Jak udělat spirálové pečené brambory? Návod

21. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)

Jak vařit těstoviny bez hrnce? Návod

21. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)

Jak si vybrat v obchodě kvalitní chleba? Návod

22. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)