Jak efektivně odstranit stařecké skvrny pouze domácími ingrediencemi

0
(0)

Dalibor , 14. 10. 2022

V průběhu let se mohou objevit různé zdravotní a estetické problémy. Patří mezi ně i stařecké skvrny. Díky 2 složkám se jich zbavíte. Zaručují vám, že budete mít opět dokonale krásné ruce. Jak se zdá, nemusíte platit spoustu peněz za různé produkty plné chemie, když existují mnohem jednodušší možnosti. Obě ingredience jsou jistě k dispozici doma. A pokud tomu tak není, není problém si je pořídit v blízké prodejně.

Zdravý a účinný způsob, jak se zbavit stařeckých skvrn

Většina lidí se velmi často spoléhá na různé cenově náročné krémy, různé chemické procedury, ale také na lasery. Ovšem pomoc může být značně jednoduchá, levná, zdravotně nezávadná a účinná. Pro ty, kteří nevěří, vyzkoušejte následující postup krok za krokem.

Hlavním zdrojem je cibule a jablečný ocet

Jaké jsou dvě tajné ingredience, díky nimž jsou stařecké skvrny už pryč? Jako první se ukázala úplně obyčejná žlutá cibule. Bude z ní potřeba pouze šťáva. Je to velmi silný antioxidant, který je také velmi bohatý na živiny. Obsahuje vitamin C, bílkoviny, vodu a řadu dalších látek, které dohromady tvoří směs, jež působí proti řadě různých antioxidantů. Cibule má také protizánětlivé a omlazující účinky. Když k tomu přidáte sílu jablečného octa, získáte kombinaci, která prospěje vaší kráse.

Postup

  1. Nejprve vezměte cibuli, oloupejte ji a nakrájejte na menší kousky.
  2. Poté ji vložte do utěrky nebo ji zabalte do ručníku a snažte se z ní vymačkat co nejvíce šťávy, kterou pak sbírejte do misky. (Pokud cibule není příliš šťavnatá, můžete použít jinou.)
  3. Poté smíchejte šťávu z 1 cibule s polovinou běžného šálku jablečného octa.
  4. Vše důkladně promíchejte, abyste získali homogenní tekutinu.
  5. Namočte do ní čistý kapesník nebo kus gázy.
  6. Nechte ho namočenou ve směsi po dobu alespoň 10 minut.

Naneste na ruce

Namočíte-li kapesník nebo gázu do této speciální směsi, nic už vám nebrání v aplikaci. Stačí jej přiložit na konkrétní místa pokožky, kde se objevují stařecké skvrny. Doba trvání účinku by měla být alespoň několik desítek minut. Opakujte stejný postup každý den a po několika prvních týdnech uvidíte, jak skvrny mizí a jak vaše ruce a další části pokožky výrazně zkrásní.

Zdroj: svetkreativity.cz