Intimní tajemství znamení zvěrokruhu. Jaké jsou ty vaše? Býk je tichý, a váhy dokážou celý den jen..

0
(0)

Dalibor , 04. 06. 2024

Astrologové nepřestávají tvrdit, že některým znamením zvěrokruhu je souzeno být spolu a druhé jsou například úplné protipóly, neschopné vybudovat si silné a harmonické spojení.

Domníváme se, že správný přístup k tomu nebo jinému člověku pomůže zlepšit vztahy dokonce i na první pohled zcela neslučitelným představitelem různých znamení. Stačí když budete znát intimní tajemství znamení zvěrokruhu ...

Beran

Ženy-Barany jsou nejoblíbenější stvoření. Pokud se již Beran zamiluje tak skutečně a silně. Taková žena vždy staví vztah na první místo, je připravena zasvětit mu celý svůj život a drahocenný čas. Mimochodem, tímto Beranem je snazší obejít se dlouhou dobu bez mužské společnosti.

Ale ne proto, že jsou příliš nesnesitelní, prostě Barany si umí užívat nezávislost a svobodu. Ženy-Barany potřebují jen to nejlepší. Raději nebudou s nikým, než s kýmkoli! Tato žena je věrná, vášnivá a spolehlivá společnice toho šťastlivce, kterému se podaří zkrotit její tvrdohlavou povahu.

Býk

Představitelky tohoto znamení jsou klidné, tiché a zpravidla téměř bez emocí. Jsou to příliš vážně osobnosti na to, aby zbytečně hysterčili. Býci vůbec nejsou žárliví a téměř nikdy Býka neuvidíte vyrobit skandál. Řeknete kompliment jiné ženě, když jste se ženou-Býkem? Ať se líbí!
Žena-Býk je vynikající společník do života. Vždy je připravena svému milovanému muži poskytnout spolehlivé rameno. A pokud pro rodinu nastane špatná finanční situace, tato žena je ochotna vzít ledajakou práci, a nebude obviňovat muže, že se nedokáže postarat o rodinu.

Blíženci

Vybudovat si vztah se ženou-Blíženci je nesmírně obtížné. Je téměř nemožné pochopit, s kým se skutečně setkáváte, i když spolu chodíte už déle než rok. Oni, stejně jako chameleóni, jsou schopny ukázat různé tváře, ale vždy zůstat zatraceně podmanivé a záhadné.

Jediná věc, která může zničit vás vztah se ženou-Blíženci je monotónnost, protože představitelky tohoto znamení jsou zvyklé si každý den rozšiřovat své obzory.

Rak

Žena-Rak je nejvášnivější, nejromantičtější a nejkomfortnější partnerka! Je připravena svého milovaného uškrtit vášnivými objetími, pokrýt ho horkými polibky a od rána do večera mu vyvářet jen samé dobroty. Hlavně, aby její muž byl šťastný. Na druhé straně si Raci vyžadují stejnou pozornost. Raci mají vždy tak málo milovaných, že někdy jejich posedlost může vyvolat až strach.

Žena-Rak nikdy nebude slepá vůči vašim problémům a nezdarem. Je připravena i hory obrátit naopak, jen aby v kritické situaci potěšila a podpořila svého partnera.

Lev

Skutečně charismatická žena-Lev potřebuje nekonečnou lásku a úctu. Ale nepokoušejte se ji kontrolovat! Levy od přírody nedokáží tolerovat externí kontrolu, ať byste byli jakkoli pečlivý.

Ale nejsou vinny za to, že tak velmi přitahují pozornost ze strany opačného pohlaví. Pokud trpíte pochybnostmi o sobě, tak pak nejste na správné cestě k Lvici. Měli byste se o tuto královnu starat pořádně ...

Panna

Mnozí Pannám závidí jejich rozhodnost, když jsou připraveny v ledajaký moment vzdát se všeho, kvůli novému zajímavému koníčku. A vůbec jim nezáleží na komentářích druhých! Žena-Panna je zvyklá být sama k sobě upřímná. Veškerý svůj volný čas věnuje hledání štěstí, a když ho najde, plně se oddá lásce.

Ženy-Panny jsou dámy, které se dokáží bleskově rozhodovat, vyloučením tak všem pokusům o sebe-analýzu a pochybnosti. Představitelky tohoto znamení dokáží být zatraceně praktické v každodenním životě a božsky romantické ve všem ostatním.

Váhy

Žena-Váhy dokáže vyprávět celé hodiny. A dokonce i když se zdá, že už se nedá mluvit o ničem, ona si jistě najde něco co říct. Komunikace a podpora pro ně není nudná povinnost, ale zajímavá a důležitá činnost! Žena, která se narodila ve znamení Vah, je tvořena laskavostí, spravedlností, tvrdohlavostí a nerozhodností.
Žena-Váhy, která září doslova zevnitř, dokáže zdůraznit svou ženskost a přirozenou krásu. I tak to však nebrání tomu, aby si v kritické situaci vyhrnula rukávy as lehkostí prováděla i tu nejtěžší mužskou práci. Chytrá a krásná zároveň!

Štír

Nechat se omámit ženou-Štírem dokáže každý, ale ani zdaleka ne každému se podaří do hloubky pochopit její podstatu. Fascinující vzhled a podmaňující krása způsobují, že muži jsou k Štírem přitahováni jako komáři na světlo. Ale nemyslete si, že je dokážete obalamutit falešnými frázemi ... Ženy-Štíři si hluboce cení vlastnosti, kterými je obdařila matka příroda, av životě tak kráčejí s hrdě zvednutou hlavou.

Většina Štírů jsou skutečné bohyně, všestranné ženy a upřímné přítelkyně! Ať už milují nebo nenávidí, vždy se toho jdou s plnou vervou. Pokud nejste schopen probudit ve Štíru ty nejhlubší pocity, nebuďte překvapen pokud si vás prostě nevšimne. Někdy mohou Štíři působit křehce a bezbranně, ale nenechte se oklamat - jejich skutečná přirozenost je připravena projevit se při prvním náznaku potřeby.

Střelec

Střelci - to jsou elegantní a sebevědomé ženy, které vždy vědí jak se správně prodat. V lásce jsou velmi romantičtí, pamatují si první setkání a schovávají všechny milostné dopisy. I tak však Střelci věří, že tajemství lásky jsou tajemství a drží si je pro sebe. Nikdo nikdy neví, co skutečně Střelec cítí.

Zamilovali jste se do Střelce? Máte štěstí! Žádná žena vás nebude líbat tak sladce jako ta, která se narodila v tomto znamení. A to všechno proto, že umí rozeznat rozdíl mezi banálním nadšením a pravou láskou.

Kozoroh

Kozorohové jsou zvyklí dostat to co chtějí a to za každou cenu. Pokud najednou potřebujete vyřešit obtížné otázky týkající se vaší kariéry, nejdříve běžte za radou k ženě-Kozorohu, ona bude určitě vědět co dělat. Jsou totiž zvyklé posouvat se vpřed a počítat své úspěchy. A pokud se skutečně pro něco zapálí, jsou schopny udělat vše, aby dosáhli co chtějí.

Tato žena od vás netouží slyšet slova lásky. Spíše si zapamatujte tuto frázi: "Miláčku, ty jsi ta nejinteligentnější a nejkompetentnější žena jakou jsem kdy potkal!" A věřte mi, že bude velmi šťastná ... A pokud se vám poštěstilo si k ženě-Kozorohu vybudovat vztah, můžete si být jistý, že lepšího partnera nenajdete!

Vodnář

Ženy-Vodnáři jsou milé a oddané, ale zároveň si nejvíce na světě cení svou osobní svobodu. Nikdy neudělejte tu chybu, že jejich zavřete do vězení domácí rutiny, jinak jednoduše Schrade a vy budete zklamán. Vodnáři mohou působit jako frivolní dámy, ale jen osobě, která není schopna pochopit tajemství jejich hluboké duše.
Pokud potřebujete nejen vášeň, ale i lásku, tak potom je žena-Vodnář pro vás to pravé. Ona přesně ví, kdy její partner potřebujete klid a péči a kdy vášeň a slzy radosti.

Ryby

Ryby - to jsou ženy do morku kostí. Ocení, když jim muž dokáže poskytnout pocit jistoty. Milují, když pro ně otevřete dveře na autě, odsunete židli a zahrnujete jejich komplimenty. Však jsou to ženy! To co většina dám považuje za banalitu, jsou Ryby schopné ocenit dvojnásob.

Je úplně jedno jak moc tuto ženu-Ryby znáte, vždy vám dá příležitost vychutnat si s ní příjemný rozhovor. Vlastnosti Ryb z nich dělají úplně nejlepší manželky. Jen si pamatujte, že nemůžete zradit Ryby! To by vám nikdy neodpustili.

Tak a teď znáte intimní tajemství všech znamení zvěrokruhu! Měli jsme pravdu o těch vašich? Podařilo se hvězdám odhalit vaše nejskrytější tajemství? Určitě nám o tom řekněte v komentářích as horoskopem se nezapomeňte podělit s přáteli na sociálních sítích.