Dvě zázračné ingredience a šikovný trik, který vás navždy zbaví pavouků v domě

4.8
(62)

Dalibor , 18. 06. 2024

Pokud nejste zrovna fanynkou těchto osminohý potvůrek, naše rada, jak se jejich jednou provždy zbavit ve vaší domácnosti, se vám bude rozhodně hodit.

Se změnami počasí se do našich příbytků stále častěji stahují i nechtěným obyvatelé. Řeč je o hmyzu či nepříliš oblíbených pavoucích. Často si je dlouhou dobu ani nevšimnete, ale pak přijde moment překvapení a vy byste se nejraději dali rovnou na útěk. Pokud již nechcete riskovat, že se jednou ráno probudíte a nad hlavou vám bude viset neočekávaný host, máme pro vás jednu šikovnou radu.

Šikovný trik

Přišla na ni vynalézavá žena, která se rozhodla se svým úžasným nápadem podělit na internetu. Její trik je levný, účinný a zvládne ho opravdu každý. Dáma tvrdí, že zjistila, že pavouci nesnášejí vůni máty a jdou z ní přímo zešílet. Co tedy vymyslela?

Návod

Vzala pár kousků máty, které měla doma a smíchala je s antibakteriálním sprejem, který také našla mezi svými domácími zásobami. Mátu nakrájená na malé kousky, smíchala ji s trochou vody a přidala ji do čističe. Potom ním vystříkala okolí oken a dveří a okamžitě viděla, jak se pavouci před touto směsí okamžitě rozjeli pryč.

Někteří lidé používají v boji s osminohý škůdci i mátový esenciální olej, ale tato paní se vynalezla skutečně famózní. Lidé byli z jejího nápadu nadšení a okamžitě reagovali, že při nejbližším nákupu si rozhodně zakoupí mátu také. Co říkáte? Dáte jí šanci i vy?