Tajemství dlouholetosti tibetských mnichů. Tímto se vyhnete těžkým nemocím.

0
(0)

Dalibor , 04. 01. 2020

Podle statistické studie amerického lékařského institutu potřebují muži pít pouze 3,7 litru vody denně a ženy - asi 2,7 litru. A nezáleží na tom, v jaké formě voda vstupuje do těla: ve formě šťávy, čaje, polévky, zeleniny nebo ovoce.

Ale podle východních učení je to tajemství věčné mládí horká voda. Ne vroucí voda, ne teplá, ale voda při teplotě 40–45 stupňů. Současně nejhorší, co může člověk udělat pro své tělo, je pít studenou vodu nebo pít s ledem.

Tibetští lékaři jsou přesvědčeni, že sklenici horké vody ráno na lačný žaludek prodlužuje život o 10 let! Horká vodazabije bakterie v žlaudku, které se v něm nahromadily přes noc. V Číně od dětství učí děti pít horkou vodu před jídlem. Dokonce i v kavárně a restauraci, před doručením objednávky klientovi, se mu podává sklenice horké vody.

Pití horké vody na plný žaludek nedává smysl, nejlépe ráno na lačný žaludek. Sklenice takové vody uvolní svaly zažívacích orgánů, očistí stěny žaludku od zbytků potravy a žaludeční šťávy a normalizuje rovnováhu kyselin a zásad.

Výsledkem takové každodenní ranní rutiny bude čistá pleť, bez mastného lesku a akné, hubnutí a normalizace krevního tlaku.

👍 Tento návod je užitečný