Geniální10-minutový trénink na doma, pokud se potřebujete zbavit tuku na břiše a stehnech

0
(0)

Dalibor , 29. 05. 2024

Pro mnohé lidi je v dnešní době těžké sladit uspěchaný životní styl s cvičením. Nicméně jak se říká, kde je vůle, tam je cesta. Přinášíme vám sérii 4 účinných cviků z portálu napadovy.blog , které stihnete zahrnout do svého programu, protože vám zaberou jen 10 minut denně.

Dřep u zdi

K provedení tohoto cviku se postavte zády ke zdi a chodidla položte asi půl metru od stěny. Měly by být od sebe vzdáleny na šířku kyčlí. Pokrčte kolena a posunujte záda dolů po stěně, dokud kolena nebudou svírat 90 stupňový úhel. Kolenní klouby by měly být vždy nad kotníky, proto bude možná nutné odsunout chodidla více od stěny. Pamatujte, že vaše stehna musí zůstat rovnoběžně se zemí.

Vydržte asi 25 - 50 sekund a pak vstaňte. Opakujte celkem 3 série.

Břišní deska

Vyberte si dobré místo a použijte podložku na cvičení. Dejte se do polohy desky, obličej směřuje dolů, opřete se o předloktí a lokty musíte mít přímo pod rameny. Trup udržujte rovný a napnutý, tělo je v přímé linii od hlavy až po prsty na nohou , aniž jste se prohýbaly v kříži.

Toto cvičení provádějte tak dlouho, jak vydržíte a pokuste se čas postupně prodlužovat. Opakujte sérii 4krát.

Jumping Jacks

Začněte tím, že budete stát s rovnými nohama a rukama podél těla. Nyní vyskočte a při skoku roztáhněte nohy, přičemž ruce zvedněte nad hlavu a téměř se dotkněte dlaněmi. Nyní znovu skočte zpět do výchozí polohy. Provádějte 30 sekund a pak si dejte 30 sekund odpočinek. Opakujte 3krát.

Cvičení na břicho

Lehněte si na záda, pokrčte kolena a chodidla položte na podlahu na šířku boků. Položte si ruce na stehna, na hrudník nebo za hlavu. Pomalu ohýbejte trup směrem nahoru a pak se spusťte. Můžete provést 10 opakování a pak si dejte přestávku 2 minuty. Opakujte sérii 3krát.

Pokud máte čas navíc, můžete všechny tyto cviky provádět najednou a navýšit počet opakování.