Fotka dítěte narozeného s nevrlým výrazem obličeje se šíří internetem a lidé si ho zamilovali

0
(0)

Dalibor , 16. 05. 2024

Když se narodila malá Winter Josephine, každý kdo ji viděl řekl. "Vypadá tak nasupeně," byla zamračeným novorozeňátkem. Její matka Hollie Wallisová přemýšlela o tom, co si její holčička musí myslet. "Bylo mi tam tak příjemně. Vraťte mě zpátky! " Její nevrlá tvář však nutila lidi, aby se na holčičku usmívali. Zejména její matka, která přenášela a musela si na malou Josephine počkat o něco déle.

Těhotenství s Winter bylo příjemným překvapením

Hollie Wallis nevěřila vlastním očím, když jí vyšel pozitivní těhotenský test. Bylo to hlavně proto, že v předchozím roce překonala několik operací, při kterých jí byla odstranění velká část z její dělohy. Takže neočekávala, že znovu otěhotní. Měla dvou chlapců z předchozího vztahu. Její manžel však neměl žádné děti, a proto byla ze zprávy nadšená. Na těhotenské testy utratila 50 dolarů jen aby se utvrdila. Všechny její však vyšly pozitivně.

Zpočátku vše proběhlo zcela hladce a těhotenství se nelišilo od těch předchozích

To bylo, dokud nešla k lékaři na ultrazvuk, kde lékař nedokázal najít žádnou plodovou vodu. Bylo to velmi znepokojivé, protože právě tato ochranná tekutina slouží jako polštář pro rostoucí plod. Hollie se velmi lekla.

Byla jí diagnostikována oligohydramnion což je stav, kdy během těhotenství existuje nízká hladina plodové vody. Naštěstí na druhém ultrazvuku, už zaznamenali tekutinové kapsy a dítě na monitoru vypadalo zdravé. V pondělí měla jít k lékaři opět. Když se však v neděli ráno probudila měla zvláštní pocit, že něco není v pořádku, a proto se rozhodla jít do nemocnice.

Hollie věřila v mateřský instinkt, protože to byla opravdu mimořádná situace. Okamžitě musela podstoupit císařský řez. Aniž měla možnost hovořit se svým manželem. Hollie podepsala potřebné dokumenty a odvezli ji na operační sál. Samozřejmě byla informována o možných rizicích, při podstoupení císařského řezu. Jen si představte jak se musela bát. Byla to totiž její první zkušenost s tímto typem narození.

Narození Winter bylo zázrakem

Její manžel čekal venku a vůbec nevěděl, že v té době podstoupila dokonce i operaci. Hollie si mlčky přála, aby byla její maličká v pořádku. Navzdory všemu byla malá Josephine v pořádku. Byla velmi malá na dítě, které se narodilo po datu, ale byla zdravá.

Děti narozené při takovém nízkém množství plodové vody jsou po narození vystaveny riziku zdravotního postižení a to i při fyzioterapii. Některé děti nepřežijí, zatímco jiné mohou trpět neúplným vyvinutím plic. Ale Winter přežila! Byla tvrdá, přesně jako její výraz tváře.

Winter přežila a v následující dny se její stav zlepšoval

Hollie zveřejnila fotografie Winter na Facebook. Chtěla ji vyfotografovat, protože vždy vypadá tak nevrle. Mnoho lidí bylo rádo za její fotky, protože jejich dny byly aspoň o trochu veseleji. Fotografie zveřejnila i na Instagram.