Expresní rýžová dieta pro všechny ženy. Váha jde dolů úplně sama.

4.8
(62)

Dalibor , 24. 09. 2022

Mizuho Tosi je japonská dietoložka, žijící a pracující v Americe. Má svůj vlastní blog, na kterém odhaluje tajemství štíhlosti, založené na kultuře a stravovacích návycích její vlasti. Všechny diety vyvinuté touto ženou jsou mimořádně účinné a snadno dodržitelné, protože jejich základem je rýže.

Dieta 4 talíře

Dieta "4 talíře rýže" vám pomůže zbavit se až 2 kg denně. Kvůli přísně omezenému množství produktů je povoleno, abyste ji dodržovali nejvíce jeden týden. Ale uvidíte, že i během takového krátkého období bude efekt působivý!

Takže, před zahájením diety, měli byste se měli zásobit třemi hlavními produkty: hnědá rýže, kuřecí maso bez tuku a kůže (ideálně prsa) a švestky. Další produkty - listové saláty, papriky, okurky, cuketa, rostlinný olej.

Nerafinovanou hnědou rýži , podobně jako pohanka, dodává tělu vlákninu, rostlinné bílkoviny či vitaminy skupiny B. Lidský organismus dokáže rychle a dlouhodobě nasytit. Její jedinečnou vlastností je schopnost absorbovat a odstraňovat toxické látky. Tento produkt čistí střeva, játra a krev, pomáhá vyrovnat se se stagnací vody v těle.

Kuřecí maso - hlavní potravina všech sportovců a lidí, kteří se snaží zhubnout. Je bohaté na bílkoviny, pomáhá snižovat váhu bez poškození svalů.

Švestky mají mírný projímavý účinek a zároveň zabraňují zácpě během této rýžové diety. Kromě toho, sladká a kyselá chuť sušeného ovoce pomáhá vyhnout se pokušení jíst sladkosti.

Osnova diety

rýže, denně si z ní udělejte maximálně 4 porce. Hmotnost 1 porce představuje 110 g. hlavním nápojem v dietě je zelený čaj. Dokonale tónuje a vyživuje buňky těla antioxidanty. Vyhněte se kávě.

Snídaně : rýže s 1 čl. rostlinného oleje, zelený čaj bez cukru

Desátá : 5 - 6 ks. sušených švestek, zelený čaj bez cukru

Oběd : rýže, dušené kuře s paprikou a sušenými švestkami

Svačina : rýže, zeleninový salát ochucený rostlinným olejem

Večeře : rýže, dušená cuketa, zelený čaj bez cukru

Před spaním : voda s citrónem

Obsah kalorií takové diety přestavuje 1000-1200 kcal, což je dost pro úspěšné hubnutí. Mizuho Tosi doporučuje pít co nejvíce vody během celé diety: 2 - 2,5 litru denně. Díky tomu se z těla rychle odstraní produkty metabolismu a zabrání se zácpě.

Budeme rádi, pokud budete sdílet produktivní dietu i s vašimi přáteli na Facebooku.