Naprostá bomba na efektivní hubnutí. 1 lžička tohoto každý den a zhubnete 15 kg za 1 měsíc

4.7
(51)

Tomáš , 18. 06. 2024

Četné množství specialistů vyjadřují svůj názor na hubnutí. A tím je fakt, že pro efektivní hubnutí je důležité zrychlit funkci metabolismu. Každý z nás má alternativní rychlost metabolických procedur. Někteří lidé nepřiberou i kdyby jedli celý den a někteří lidé přibírají i po obyčejné sklenici vody.

Hubnutí

Věc, na čem záleží, je způsob, jakým může vaše tělo rychle zpracovat potravu a přeměnit ji na energii, nebo ji uložit do tukových zásob.

Zrychlení metabolismu

Existují cesty k urychlení trávení. Nejméně náročnou cestou je požívání potravin, které trávení stimulují. V tomto článku vám prozradíme jednu metodu, která to dokáže. Spojení s vaší další výživou urychlí vaše trávení a své vysněné hmotnosti dosáhnete mnohem snadněji.
Zkouška vedená na Lékařské fakultě v Íránu potvrdila, že určité koření napomáhá efektivnímu hubnutí.

Odborná studie

Studie zahrnovalo 44 že. Které měly problém se svou váhou. Ženy byly rozděleny do dvou skupin. Obě skupiny žen konzumovaly stejnou stravu se stejným počtem kalorií po dobu 3 měsíců.  Rozdílné bylo pouze to, že jedna skupina si každý den řpidávalo 3 g kmínu do jogurtu.

Výsledky 

Skupina žen, která konzumovala kmín, zhubla po dobu testu o 8 kg více. Bylo prokázáno, že kmín může úspěšně snížit poměr svalů a tuků.

Kmín

Kmín je přesvědčivý pro oddělení a konzumaci tuku, protože je bohatý na látku filosterol. Mnozí odborníci jej navíc připisují urychlení trávení.