Domácí recept na přípravek proti komárům, mouchám i švábům. Stačí jej nastříkat v domě a za 2 hodiny je váš domov opět dokonale čistý!

0
(0)

Bláha Tomáš , 25. 02. 2019

Každý z nás chce, aby byl náš domov čistý, ale není to vůbec snadný úkol. Čistota domova vyžaduje každodenní úsilí, péči a energii, a ne všechny této zábavě holdujeme. V našem uspěchaném čase je tento úkol velmi obtížný, a proto jsme spokojeni s jakýmkoli rozumným nápadem, který usnadňuje tento proces.

Hmyz v domě

Mouchy, šváby i komáři jsou hmyz, který miluje špinavé prostředí a je těžké se jich zbavit. Pokud proniknou do našeho domova, je obtížné se jich zbavit. Tohoto hmyzu je obtížné se zbavit. Někdo může dokonce volat deratizátora, ale je to velmi drahé a časově náročné řešení.
Pokud se chcete zbavit všech druhů hmyzu, vyzkoušejte některé z našich triků. To je přirozená směs, přátelská k vám i k vašim domácími mazlíčkům.

Potřebujete

  • 1/2 šálku bílého octa
  • 1/2 šálku olivového oleje / rostlinného oleje
  • Šampon 1/2 šálku

Proces

Smíchejte všechny ingredience uvedené v prázdné lahvičce a stříkněte směs v každém rohu vašeho domova, a to i tam, kde se nejvíce objeví hmyz. Směs je bezpečná a jemná. Není to pro vaše děti nebezpečné nebo neohrozí zdraví vašich mazlíčků. Začněte dnes a zbavte se všech příšer, které nemají s vaším domovem nic společného.

👍 Tento návod je užitečný

Jak udělat spirálové pečené brambory? Návod

21. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)

Jak vařit těstoviny bez hrnce? Návod

21. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)

Jak si vybrat v obchodě kvalitní chleba? Návod

22. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)