Domácí recept na dodnes nepřekonaný lék na zdravotní problémy se srdcem, na revma, zácpu i žlučové kameny!

0
(0)

Tomáš , 18. 06. 2024

Probouzíte se ráno stále unavení a bez energie? Potom je tento recept na domácí lék právě pro vás. Nabije vás energií a vy budete celý den aktivní a vše hravě zvládnete.

Nepřekonaný domácí lék

Jedná o směs dvou zcela běžných látek, které zřejmě již máte doma, tudíž nemusíte nic navíc kupovat. Tato úžasná směs vám pomůže pročistit vaše cévy a detoxikovat střeva, tělo, játra i žlučník.

Směs

Jediné, co potřebujete udělat, abyste tento lék získali, je smíchat čerstvou citrónovou šťávu s kvalitním olivovým olejem.
Výsledná směs vás zbaví škodlivých toxinů v těle, které vám ubírají potřebnou energii a způsobují únavu. Již krátce po zahájení této kúry se opět budete cítit plni energie a životního elánu.

Historie tohoto receptu

Tento lék používalo nespočet množství lidí již od pradávna k léčbě široké palety zdravotních problémů.
Základem tohoto receptu je olivový olej, který je nedílnou součástí středomořské stravy.
Poskytuje zdravé tuky, které nás chrání před špatným LDL cholesterolem (ačkoliv v současnosti se pomalu začíná ukazovat, že ani ten špatný cholesterol nemusí být až tak špatný, jak se dosud věřilo).
Kromě toho je tento olej výborným prostředkem na pročišťování těla od toxinů. Antičtí Řekové i Římané ho nazývali tekutým zlatem a vážili si jeho hodnoty.
Olivový olej by měl být součástí vaší každodenní stravy.
Na druhou stranu, citron patří mezi jedno z nejzdravějších ovoce na planetě. Obsahuje mnohé prospěšné živiny, vitamíny, minerály a antioxidanty.
Mezi nejdůležitější nutriční látky v citronech řadíme vitamin C, vitaminy skupiny B, draslík, hořčík a bioflavonoidy.
Olivový olej a citron se mohou při péči o zdraví a v kosmetice používat i samostatně. Pokud se však zkombinují, umí dělat věci, které by jednotlivě nedokázali.
Je však důležité, abyste používali kvalitní olivový olej, který je lisovaný za studena. Jen v takovém oleji jsou zachovány všechny jeho živiny a prospěšné látky.

K výrobě směsi použijte

  • čerstvou šťávu z 1 citronu
  • 1 polévkovou lžící olivového oleje

Postup

Obě ingredience smíchejte ve sklenici a následně vypijte, případně tuto směs lze přidat například do salátů.

1) Zácpa

Kombinace olivového oleje a citronové šťávy vytváří perfektní lubrikant pro vaše střeva, který pomůže uvolnit uvízlou potravu a zajistit pravidelnost stolice.
Kromě toho zbaví střeva usazených toxinů a zahnívajících zbytků, které by mohly vyvolat záněty a časem dokonce rakovinu tlustého střeva.
Z těla se tak dostane ven všechno, co se ven dostat má.

2) Kardiovaskulární problémy

Olivový olej je plný zdravých mastných kyselin, které jsou extrémně důležité pro celé tělo a zvlášť pro srdce a cévy.
Mastné kyseliny zajišťují zdravou cirkulaci krve, odstraňují nánosy cholesterolu a potlačují záněty v cévách.
Kombinace olivového oleje a citronové šťávy navíc disponuje látkami, které mají na oběhový systém silné léčivé účinky a spolehlivě tím předcházejí vzniku různých kardiovaskulárních onemocnění.

3) Revmatické bolesti

Jak olivový olej, tak i citronová šťáva disponují mocnými protizánětlivými vlastnostmi.
Pokud budete tuto směs konzumovat pravidelně každý den na lačný žaludek, nepotrvá dlouho a vaše dlouholeté revmatické bolesti kloubů začnou postupně slábnout.
Jsou dokonce zaznamenány případy, že tento lék dokázal zcela vyléčit lidi s revma, kterým do té doby tradiční léky nepomáhaly.

4) Zlepšení činnosti jater, žlučníku a vyplavení žlučových kamenů

Pravidelná konzumace této směsi ráno na lačný žaludek vám pomůže předcházet tvorbě a růstu žlučových kamenů.
Nejlepší je užívat tuto směs alespoň hodinu před snídaní a k tomu ještě vypít sklenici čisté vlažné vody.
Bude to mít pozitivní vliv nejen na detoxikaci vašich jater, ale podpoříte tím i tvorbu žluči a její snadnější průchodnost žlučovody.
Pokud vás trápí kterákoliv z výše zmíněných zdravotních potíží, pak neváhejte a vyzkoušejte tento ověřený starověký lék.