Domácí očista tlustého střeva k uvolnění toxického odpadu z tlustého střeva

0
(0)

Dalibor , 05. 06. 2024

Smrt začíná v tlustém střevě a nezdravé tlusté střevo je příčinou mnoha zdravotních problémů.

Očištění tlustého střeva je jednou z metod péče

Více než 50 milionů Američanů má problémy se střevem. I když jsou některé problémy menší, jako je akné, ospalost, existují vážnější problémy, jako jsou bolesti hlavy a mnoho dalších velmi vážných onemocnění.

  • kolitida
  • zácpa
  • Crohnova choroba
  • Syndrom dráždivého tračníku

Až 80% onemocnění a břišní potíže u lidí lze přičíst toxinům ve střevech

Součástí problému je výživa, protože lidé dnes potřebují přírodní vlákninu a enzymy. Lékaři vytvořili vynikající očistu tlustého střeva, která může pomoci při detoxikaci tlustého střeva a zlepšit celkové zdraví. Jedná se o 4složkovou směs jablek, která obsahuje vlákninu, živiny a vitamíny, které pomáhají tělu vyplavovat toxiny z těla.

Čistič tlustého střeva obsahuje

1 jablko, 1 lžíci lněného semínka, 1 lžíci chia semen, 1 lžíci medu a jeden šálek vody.

Postup

Zkombinujte všechny ingredience a počkejte, až se chia semínka rozšíří. Pijte tento nápoj (nejlépe na prázdný žaludek) a vylučujte veškerý toxický odpad. Jablka obsahují rozpustnou i nerozpustnou vlákninu, která stimuluje střevní motilitu. Lněné semínko obsahuje vlákninu a omega-3 mastné kyseliny, které zvyšují vstřebávání ve střevě a bojují proti rakovině tlustého střeva. Chia obsahuje vlákninu, omega-3 mastné kyseliny, vitamíny a živiny. Semena zlepšují zdraví srdce a podporují zdravý zažívací trakt.

Med má antibakteriální, protiplísňové, antivirové a antiseptické vlastnosti a poskytuje ochranu před rakovinou tlustého střeva.

Když střevo funguje správně, odstraňuje škodlivé toxiny z těla a zlepšuje celkovou pohodu. Zdravé bakterie úspěšně soutěží s patogenními bakteriemi, které podporují trávicí proces a mohou hrát důležitou roli ve vašem zdraví.