Domácí nápoj na spalování tuků na břiše

0
(0)

Bláha Tomáš , 28. 11. 2018

Sebereflexe je fajn věc, ale uznejme si, že někdy to s ní mírně přeháníme. Častokrát nejsme ani takové tučné, jak se při pohledu do zrcadla cítíme. Pokud však máte pocit, že to s vámi není tak špatné, ale mohlo by být lepší, zbavte se toho, co se na vás usadilo a nemuselo.

Nemusíte cvičit. Stačí vědět, co pít!

Neřekneme žádnou velkou novinu. Strava je tou nejúčinnější metodou, jak shodit přebytečná kila z míst, kde jim to nesluší. Když si tento maličký detail uvědomíme a budeme si ho uvědomovat i během běžného dne, vše se pro nás stane mnohem jednodušším. A i Tukožroutská koktejl se bude pít snadněji.

Koktejl na spalování tuků

Snížení hmotnosti pomocí nápoje již přineslo nejedné zoufalé ženě krásné ovoce v podobě pěkné postavy. Požadované výsledky však nedosáhla žádná jen tím, že nápoj pila jednou za týden, v tom lepším případě jeden celý týden a pak přestala. Zbavte se stresu, napětí a řekněte si, že toto je to nejlepší, co pro sebe, své zdraví, psychiku a hlavně postavu můžete udělat. Správný začátek se váže pozitivní přístup!

Koktejl by měl být součástí vašich snídaně. Ujišťujeme vás, že není nijak zdraví ani tělu škodlivý, protože se skládá pouze z těch nejzdravějších surovin.

Připravte si:

  • 100g nízkotučné zakysané smetany
  • 1 PL lněného oleje
  • ½ mrkve
  • ½ zeleného jablka
  • trochu citronové šťávy

Postup:

Smíchejte kysanou smetanu, lněný olej a citrónovou šťávu. V mixéru si rozmixujte mrkev a jablko na kaši a přidejte je do směsi.

Pak vše spolu dobře promíchejte a vypijte. Špatně vám rozhodně nepřijde. Nanejvýš si na novou chuť budete muset trošku zvykat.

Díky smetaně a oleji je koktejl výživný a zasytí vás i na celé dopoledne.

Pokud vám přece jen nebude stačit, připravte si k němu kaši z pohanky nebo ovesných vloček.

Oslaďte ji medem.

Užívání

Koktejl můžete klidně pít 30 minut před jídlem, má to dobrý vliv na množství jídla, které zkonzumujete a zároveň vám nastartuje metabolismus a bude vám rychleji spalovat. Doporučuje se jako doplněk stravy, ale i jako hlavní jídlo na snídani případně zdravou večeři.

Vše závisí jen na vás a od vaší pevné vůle. Pitím nápoje snížíte množství spotřebovaných kalorií a přebytečná hmotnost se postupně začne ztrácet. Zázraky však nečekejte po týdnu, ale alespoň po dvou. Pokud si chcete nově koupená režim zachovat, pijte koktejl jako rutinní záležitost. Jakmile přestanete, vězte, že kila se mohou snadno vrátit. Jedině, že byste mezitím “podlehli” nějaké fyzické aktivitě.

Pokud si chcete ke hezčí postavě pomoci ještě více, vylučte ze stravy co nejvíce cukrů a pijte hodně tekutin, zejména čisté vody. Vyzkoušíte?

👍 Tento návod je užitečný

Jak udělat spirálové pečené brambory? Návod

21. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)

Jak vařit těstoviny bez hrnce? Návod

21. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)

Jak si vybrat v obchodě kvalitní chleba? Návod

22. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)