Dokonalý domácí lék, který pomáhá vyřešit problémy spojené se štítnou žlázou. Redukuje nadváhu těla a zabraňuje nadměrnému vypadávání vlasů.

0
(0)

Bláha Tomáš , 25. 02. 2019

Základem správného fungování štítné žlázy je jod. Pokud našemu tělu chybí jod, zhoršuje se imunita. Štítná žláza ovlivňuje fungování hormonů v těle a tím ovlivňuje funkci srdce, nervového a trávicího systému.

Štítná žláza

Léčbu štítné žlázy lze řešit přírodním způsobem. Jde o změnu ve stravování a tudíž i správné trávení. Nejprve by mělo dojít k důkladnému vyčištění střev, “odlehčení” jater a zlepšení cirkulace krve v těle.
Jedním z nejlepších způsobů čistění orgánů v těle je očištění pomocí lněných semínek. Tato metoda je ideální i jako prevence. Dojde k odstranění toxinů z těla, pročištění střev a zlepšení činnosti jater. Snížíte také hormonální nerovnováhu ve vašem těle.

Potřebujete

  • Lněné semínka
  • Vařící voda

Jak na to?

12 čajových lžiček lněných semínek zalijeme litrem vařící vody. Na mírném plameni necháme povařit 15 minut. Vyvar odstavíme.

Uzívání

Popíjíme 6krát denně po jednom šálku teplého vývaru. Tato kúra by měla trvat 2 týdny.
Pokud chcete léčit účinky čistícího kúry, věnujte se užívání převážně zdravě. Dbejte na pestrost stravy. Vyhýbejte se tučnému masu, mléčným výrobkům, omezíte příjem cukru a kofeinu.

Bylinné čaje

Další variantou jak ulevíte svému tělu a pomůžete podpořit účinky tohoto očistného kúry je pití bylinných čajů. Vyberte si tak, které léčí zažívací trakt. Měly by obsahovat kořen pampelišky, mátu, heřmánek, pelyněk nebo žebříček.

Další tipy

Dbejte také na pravidelný režim spánku. Dodržujte správný pitný režim a zařadí se do režimu fyzické aktivity.

👍 Tento návod je užitečný

Jak udělat spirálové pečené brambory? Návod

21. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)

Jak vařit těstoviny bez hrnce? Návod

21. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)

Jak si vybrat v obchodě kvalitní chleba? Návod

22. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)