Deset příznaků, že lidé kolem z vás vysávají energii. Dejte si velký pozor hlavně na bod č. 9!

0
(0)

Dalibor , 20. 06. 2024

Základem bytí mnoha lidí je živení se energií jiných. K tomu, abyste byli schopni se pohybovat v jakékoliv dimenzi, potřebujete energii. Všechny lidské bytosti vyžadují energii, aby existovaly a aby dokázali cokoli dělat. Když mluvíme o energetických upírech, nemyslíme tím klasických upírů z filmů, kteří sají krev.

V našem článku, upíry používáme jako výraz pro označení nedobrovolného odčerpávání životní energie ze živých bytostí a to buď ve fyzické nebo nefyzické rovině, tedy na všech úrovních - fyzické, emocionální, mentální a duševní.

Někdy se to označuje jako psychický útok. Nicméně psychický útok je trochu něco jiného a dokáže vyvolat ještě více mizérie než energetické upírství.

Rozdíl mezi fyzickým a nefyzickým upírstvím

Než přejdeme k samotné podstatě článku, třeba si definovat, co je to fyzické a co nefyzické upírství. Fyzičtí upíři jsou lidé. Někteří lidé se nedokáží sami přenášet životem, aniž vysávali energii od jiných.

Mohou mít fyzickou, emocionální nebo mentální poruchu, která je vyčerpává, proto si ji potřebují doplňovat. Ve většině případů se nejedná o úmyslné vysávání energie druhých lidí. Energetický upír může být kdokoliv - přítel, kolega v práci, vaše děti, jiní rodinní příslušníci, intimní partneři, náhodná známost, skupinová setkání či jiní lidé.

Nefyzičtí upíři jsou bytosti z neviditelného a nehmotného světa kolem nás. Ti obvykle mají úmysl krást a využívat naši energii. To je hlavní způsob, jejich bytí. Energii vysávají například při sexuálním traumatu, závislosti, úrazu, extrémního strachu či krátkých období extáze. Dalšími způsoby jsou vyslovené či nevyslovené dohody ve fyzickém i nefyzické světě, v tomto nebo předešlých životech. Často jde o oportunistů, kteří se přisají na zdroje již využívány pro odsávání energie druhými lidskými bytostmi. Čili půjde o dvojnásobné parazity pro ty, kteří jsou jejich oběťmi.

Pojďme podívat na příznaky, zda jste se stali obětí energetického upíra:

1.

Cítíte se vyčerpaní po tom, jak jste se ocitli v někoho přítomnosti nebo po telefonickém rozhovoru s takovou osobou. Vaše energie je odsávána hlavně tehdy, pokud někdo říká "na vás", místo "s vámi".

2.

Pokoušíte se někam zapadnout. Jde o situace, kdy se musíte smrštit, abyste zapadly do nějaké skupiny či kolektivu, aby vás tam měli rádi a akceptovali vás.

3.

Cítíte se doma vinni kvůli tomu, že nejste tím, kým vaše rodina chce, abyste byli. Případně, pokud máte pocit, že pro rodinu neděláte toho dost.

4.

Pokud jste člověkem, který na všechno řekne "ano" a proto za vámi lidé rádi chodí, respektive, jste jako rohožkou, která pro druhé vždy udělá, co chtějí, i když to sami nechcete. A vy z toho občas až šílíte, protože víte, že jste manipulováni, ale nic s tím neděláte.

5.

Když mají intimní styk dva partneři, kteří se vzájemně nelíbí nebo nejsou spolu rádi.

6.

Pokud chcete ukončit vztah, ale zdá se, že to nemá konce. Vládní vám zmatek a neexistuje jasná mysl, protože dochází k vysávání energii. Nedokážete najít cestu ven, případně si nejste jisti, zda cesta ven vůbec existuje.

7.

Pokud se nacházíte v situaci zneužívání. Narcistní osobnosti jsou známí energetičtí upíři, kteří berou, no nedávají. Obtěžují druhých, ať už fyzicky nebo psychicky, znevažují, matou a obecně vytvářejí špatnou atmosféru. Uvíznutí v energetické pasti s narcistů vyžaduje mnoho úsilí a námahy se osvobodit a utéct.

8.

Vyznávání guru, celebrity nebo jiných fyzických či nefyzických bytostí mimo vás. V těchto případech se vaše energie úmyslně směřuje mimo vás. Je v pořádku číst knihy a následovat někoho kvůli více znalostem, ale pokud zajdete dál, může to být pro vás škodlivé.

9.

Pokud někdo důležitý ve vašem životě vám říká, že nedokáže bez vás žít nebo, že neví, jak bez vás žít, zda-li používá známou větu: "Kdybys mě miloval, pak by si pro mě udělal ...".

10.

V případě, že pociťujete chronickou únavu a bez ohledu na to, jak mnoho zdravých nápojů, jídla, doplňků stravy nebo cvičení provádíte, stále máte málo energie. V těchto případech je vhodné zkontrolovat, zda není přítomna i fyzická příčina únava, například přemnožení kvasinkové infekce Candidy. Obojí může významně odčerpávat energii.