Co všechno o vás prozradí vaše poprsí. Na to si dávejte pozor může to radikálně ovlivnit váš milostný život!

0
(0)

Dalibor , 24. 06. 2024

Američtí psychologové analyzovali postavu dívek a žen, které hledaly rady v různých otázkách, a dospěly k překvapivým závěrům: o povaze se toho dá říct hodně ...

Druhy a charakter

 1. Zaoblené

Jeden ze vzácných typů považovaných za nejatraktivnější. Toto je forma, kterou nejčastěji požadují plastickí chirurgové. Jeho majitelé jsou obvykle rozmazlováni mužskou pozorností, velmi sebevědomí, ambiciózní a orientovaní na kariéru. Takové dívky nikdy nebudou tolerovat podvodníky, pokusí se udržet si muže a trpět kvůli nešťastné lásce: proto se příliš respektují, píše Greatpicture.ru .

2. Kónický

Tento typ se nejčastěji vyskytuje u dětských dívek. Přátelské, aktivní, často rádi sportují nebo mají „mužské“ koníčky, jako jsou horolezectví nebo výlety na kajaku, jsou tyto dívky vždy v centru mužské pozornosti. Vynikající přátelé a důvěrníci, jsou si vědomi všech srdcových zážitků druhých, a často se takové blízké přátelství nečekaně vyvine do velké lásky a taková dívka bude věrná svému partnerovi, bude mít stálou náklonnost a pro děti se stane přítelkyní matky při jízdě na kolečkách.

3. Široká sada

Majitelé tohoto typu formulářů jsou obvykle velmi otevření a upřímní, intriky a klepy jsou jim cizí, jsou slušní a vždy připraveni podporovat ty, kteří potřebují pomoc, a někdy na úkor svých vlastních zájmů. Někdy jim je vyčítáno, že jsou příliš přímočaré, ale nedávají si za cíl někoho urazit nebo někoho urazit, jen být upřímný a upřímný je součástí jejich přirozenosti.

4. Tvar kapičky

Tato forma zpravidla naznačuje zvýšenou emoční citlivost. Dívky mají tendenci přehánět rozsah problémů, obávají se maličkostí a jsou obecně velmi sentimentální. Jsou to oni, kdo sní o princi na bílém koni, poněkud idealizují svého partnera a berou případné neúspěchy velmi bolestivě. Ocení však romantický popud, zbožňují osobu, která se o ně stará a chrání je, a stanou se nejopatrnějšími matkami.

5. Malý

Říkají o takových lidech „nepotopitelní“: zdá se, že neexistuje situace, kdy by tato dívka upadla do zoufalství. Vždy je plná síly, optimismu a energie a její skutečné zážitky jsou skryty před zvědavými očima. Může doma vzlykat do polštáře, ale nikdy neukáže své emoce na veřejnosti. S komunikací je to stejné: má stovky přátel, se kterými se může bavit, ale blízké přátele - doslova 2–3 lidi, kterým skutečně věří.

6. Asymetrické

Emoční houpačka je pro tyto dívky typickým stavem. Od lásky k nenávisti je jeden krok také o nich. Jejich nálada je proměnlivá, jako počasí u moře, a může se bez zjevného důvodu změnit. Jsou to však lidé, kteří jsou schopni nejtvořivějších nápadů, nestandardních myšlenek a neobvyklého přístupu k řešení problémů, protože okamžitě zvažují několik způsobů, jak situaci vyřešit, a nikdy se nenechají zavěsit na jednu věc.

7. Těžké

Ideální ženy v domácnosti, ochránkyně krbu, připravené každému pomoci, obklopovat se péčí a pozorností, krmit se, hřejit a dávat moudré rady: psychologové byli přesvědčeni, že se vší svou bouřlivou mládí a značným pošetilostí, jaké jsou takové dívky v mládí schopné, z nich vyrostou úžasné matky a pak - babičky zbožňované svými vnoučaty, jejichž dům voní po koláčích, které vědí, jak utěšit v nejvíce beznadějné situaci a vždy najít správná slova pro každého.