Co o vás prozradí tvar vašich nohou? Víc než si myslíte!

0
(0)

Dalibor , 25. 06. 2024

Tvar nohou vám napoví, jak si můžete vytvořit blízký romantický vztah se ženou. Věnujte pozornost jejím nohám. Ukázalo se, že o ní mohou hodně říci jako o partnerce ve vztahu. A nebude nadbytečné, aby se ženy s těmito informacemi seznamovaly, i když jste si jisti nedotknutelností vašeho vztahu.

Co říká tvar nohou o charakteru ženy

Muži mají tendenci věnovat pozornost vnějším rysům ženy. Podle fyzických znaků posuzují, jak se bude vztah s ní vyvíjet, zejména na osobní úrovni. Mezi tyto vlastnosti patří tvar ženských nohou. To není běžné, protože jde o fyziologii, tedy o vztah mezi postavou člověka a jeho úrovní hormonů. Níže vám řekneme vše o vlastnostech ženského chování, v závislosti na tvaru nohou.

U žen má tvar nohou několik typů. Jak zjišťujete svůj typ, ptáte se? Všechno je velmi jednoduché. Postavte se před zrcadlo. Dejte si nohy k sobě a pevně je zavřete. To je to, co můžete vidět v zrcadle.

Tvar nohy typ A.

Nohy se nezavírají pouze na jednom místě: mezi kotníky a středem lýtek. Předpokládá se, že s tímto typem nohou je mužovi nejpohodlnější žena ve vztahu.

Ženy s tímto typem nohou jsou obzvláště něžné a jemné. Dávají vedení ve vztazích s mužem kvůli své plachosti a plachosti. Ale toto je jedno z hlavních nebezpečí silných vztahů, protože muže to unavuje. Proto buďte na osobní úrovni velmi aktivní. Udělejte maximum, abyste získali plné potěšení.

Tvar nohy typu B.

Nohy se dotýkají pouze v oblasti kotníku. Tyto ženy jsou otevřeny novým zkušenostem. Vždy se liší, vnáší prvky hry do romantického vztahu. Zároveň projevují odvahu a aktivitu. Berou vedení ve vztahu. Ale tato ohromná potřeba ovládnout děsí muže. Naučte se ovládat.

Tvar nohy typ C.

Nohy jsou po celé délce těsně vedle sebe, s výjimkou holení. Ženy s tímto tvarem nohou ve vztahu jsou jemné, láskyplné a romantické. Pokud se však iniciativa dostane k nim, poznáte je z druhé strany: jsou to opravdu vzrušující tygřice. Jsou energičtí a temperamentní.

Tvar nohy typ D.

Nejběžnější tvar nohou. V romantickém vztahu je žena přirozená, ale neukazuje příliš mnoho fikce. Všechno je jako obvykle. Nerad experimentuje v posteli; dává přednost několika oblíbeným metodám nebo polohám. Ale když parter zkouší něco nového, vždy ho podporuje. Muži mají opravdu rádi tento typ žen, protože jim dodávají pocit sebevědomí.

Není tedy nadarmo, že muži věnují pozornost tvaru ženských nohou. Zdá se, že si sami přečtou důležité informace, aby mohli analyzovat vlastnosti a potřeby svého potenciálního partnera. Obzvláště jasně se v tomto případě projevují vlastnosti člověka v jeho romantickém vztahu.