Česnekové mléko je dokonalým lékem na astma, zápal plic, tuberkulózu i nespavost. Lék máte hotový za 10 minut!

4.4
(38)

Tomáš , 15. 02. 2019

Známe mnoho druhů zeleniny, ovoce i koření, které napomáhají v léčbě nemocí bez přidání jiných chemických látek. Léčebné účinky česneku asi nikoho nepřekvapí. Česnek se dá totiž aplikovat hned na mnoho onemocnění. Vyzkoušeli jste někdy kombinaci česneku a mléka?

Česnekové mléko

Na česnekové mléko budete potřebovat

  • 10 stroužku česneku
  • 500 ml mléka
  • 250 ml vody
  • 2-3 lžičky cukru

Mléko a vodu smíchejte v hrnci a spolu s očištěnými stroužky česneku přivedeme k varu. Udržujeme mírný plamen a za stálého míchání směs vaříme, dokud se nezredukuje na ½ celkového množství. Poté do mléka přidáme cukr. Toto česnekové mléko se podává horké.

Srdeční problémy

Česnekové mléko snižuje hladinu špatného cholesterolu v krvi. Zabraňuje vzniku sraženin a zlepšuje oběhový systém. Pokud použijete mléko odstředěné nebo nízkotučné, bude velmi účinné na zmírnění srdečních problémů.

Trávicí trakt

Česnek je efektivním antiseptickým lékem, který podporuje imunitu. Kromě toho je skvělý i pro trávící trakt. Látky obsažené v česneku stimulují sekreci žaludečních šťáv, podporují funkci střev a usnadňují odplavení nebezpečných odpadních látek z těla.

Pneumonie

Pokud budete pít tento nápoj třikrát denně, pomůže vám bojovat proti zápalu plic.

Žloutenka

Česnek pomáhá zbavit se nežádoucích toxinů v těle, jelikož aktivuje funkci jater. Vzhledem k tomu, že játra potřebují síru k detoxikaci organismu, s česnekem máte vyhráno. Česnek napomáhá i při odbourávání tuku v játrech, jelikož je nabitý allicinem a selenem. Pokud toto mléko budete popíjet po dobu 4 – 5 dní, pomůže vám při léčbě žloutenky.

Astma

Skvělým lékem proti astmatu je česnekové mléko, pokud ho popíjíte každý večer.

Kašel

Do česnekového mléka přidejte ještě trochu kurkumy a vytvoříte tak úžasný lék. Antibakteriální vlastnosti česneku a kurkumy podpoří vykašlávaní a mléko zklidní podrážděnou sliznici. Místo cukru můžete dosladit medem a lék proti kašli bude dokonalý.

Nespavost

U česneku je obecně známo, že má silné zklidňující účinky, které vám pomůžou nejen rychle usnout, ale i spát klidným a nerušeným spánkem.

Impotence

Posledním účinkem, který tento nápoj nabízí, je léčba impotence. Uvařené kousky česneku dokáží bojovat s neplodností jak u můžu, tak u žen.

Cholesterol

Teplé česnekové mléko vám pomůže snížit hladinu špatného cholesterolu v krvi a podpořit správnou hladinu dobrého cholesterolu.