Bylinka mnohem silnější než chemoterapie. Bojuje proti rakovině tvrdě. Pampeliška a její blahodárně účinky

0
(0)

Bláha Tomáš , 01. 02. 2019

Dnešní svět je plný nemocí a stále více lidí svádí těžký boj s rakovinou. Dříve byla rakovina běžnější spíše u starších lidí, ale dnes se s ní setkávají i mladší lidé. Těmto lidem vždy lékař doporučí léčbu chemoterapií, ale my známe ještě jeden způsob, jak s touto nemocí bojovat.

Pampeliška

Tuto rostlinu, která sama sebou bylinkou je, je pampeliška.
Žlutě kvetoucí překrásná rostlinka, které jsou plné louky jen co vysvitne jarní slunce.
Z této úžasné bylinky si lidé vaří chutné čaje, které působí na rakovinotvorné buňky velmi silně a během několika dní se začínají rozpadat.

Léčebné účinky

Největší chybou právě je, že lidé toto o pampelišce nevědí a shání všemožné chemické léky. Kdysi se z pampelišek dělali sladké sirupy, které byli účinější než kdejaký prášek z lékárný. Působí o dobře na bolesti hlavy. Krom toho, že pampeliška dokáže přímo zničit rakovinotvorné buňky a zároveň nepoškodit ty zdravé, má i jiné účinky. Hlavně například močopudné či detoxikační.

Pampeliškový čaj

Nasbíráme pampeliškové kořeny a ty necháme usušit, ale můžeme použít i čerství nakrájený. Kořeny potom zalijeme 2 litry vroucí vody a nechat přibližně 10-15 minut louhovat. Některé rady vychází i z toho, že spousta lidí míchalo kořeny i s listy.

👍 Tento návod je užitečný

Jak udělat spirálové pečené brambory? Návod

21. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)

Jak vařit těstoviny bez hrnce? Návod

21. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)

Jak si vybrat v obchodě kvalitní chleba? Návod

22. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)