Bobkový list za 3 dny vytáhl nadbytečnou sůl z mého těla: Zmizely otoky, bolest hlavy a váha ukazuje méně!

0
(0)

Dalibor , 17. 05. 2024

"Dobrý den, chci se podělit o mou zkušenost a pevně doufám, že někomu pomůže. Mám 53 let a déle má trápil problém se zadržováním vody v těle. V létě se projevoval zejména jako otoky nohou a nepříjemným pocitem hlavně v končetinách . Lékařka mi řekla, že problémem může být sůl - sodík, který na sebe váže vodu.

Snažila jsem upravit životosprávu, avšak zlepšení bylo minimální, tak jsem sáhla po odvaru z bobkového listu, který měla odzkoušený moje dobrá známá a když jsem se jí s problémem svěřila, doporučila mi ho . 

Po třech dnech jsem skutečně pocítila úlevu, která se navenek projevila i vymizením otoků a bolesti hlavy, která byla sice jen mírná, ale nepříjemná. Potom jsem kúru zopakovala a četla jsem se ještě lépe, dokonce i ručička na váze se pohnula směrem dolů. Jde o skutečně silnou věc, takže se třeba držet dávkování a hlavně se v případě dotazů poradit s lékařem, určitě neporačovať i pokud se objeví problémy. Bobkový list je při předávkování se velmi nebezpečný a vyhnout se mu musí těhotné ženy. Posouvá recept, který se mi osvědčil. "

Odvar k odstranění soli z těla

5 g bobkového listu dejte vařit do 300 ml vody na 5 - 10 minut. Odvar nechte přes noc vyluhovat, přeceďte a po malých doušcích pijte během celého dne do osmé večer. Kúru opakujte tři dny po sobě, následuje týdenní pauza a znovu opakujte. Kúra se nedoporučuje dlouhodobě av žádném případě se nedoporučuje zvyšování dávky nebo jednorázové vypití celého odvaru , nakolik jeho efekt je dost výrazný a mohly by se objevit negativní projevy. Před kúrou je vhodné vyčistit tělo pomocí klystýru střeva. Po absolvování kúry může dojít ke vylučování růžového moči, což znamená že soli se již vylučují z těla.

Další recepty z bobkového listu pro zdraví:

Olej na bolavá místa 

50 g bobkového listu dejte do láhve a zalijte 2 dcl 70% lihu. Nechte 24 hodin vyluhovat a přidejte ½ litru olivového oleje. Ve vodní lázni tuto směs 5-6 hodin zahřívejte (směs se nesmí vařit) a následně propasírujte. Skladujte v chladničce a podle potřeby potírejte oblasti postižené revma nebo bolestivá místa.

Obklad na klouby 

Rozdrťte pár lístků bobkového listu a smíchejte je s olivovým olejem. Naneste na čistý kus látky a přikládejte vícekrát za den na revma postižená místa.

Sirup na kašel 

V 250 ml citronové šťávy rozpusťte 500 g cukru a přidejte 15 lístků bobkového listu. Vařte asi 1 hodinu, dokud nevznikne hustá konzistence, podobná medu. Bobkové listy vyjměte a masu nalijte do uzavíratelných lahví, přičemž jejich skladujte v chladničce. Užívá se 1 lžička denně.