13 minut denně tohoto cvičení a spálíte tuk na stehnech v rekordním čase

0
(0)

Dalibor , 29. 09. 2022

Na změnu životního stylu není nikdy pozdě a cvičit můžete začít kdykoliv , i když jste nikdy předtím necvičili. Jde jen o to, najít si to správné cvičení, které vám bude vyhovovat. Tato série jednoduchých cviků je určena pro všechny ženy, které se odhodlali začít a vytrvat. Ideální cvičení na vnitřní stranu stehen , za kterým nemusíte nikam chodit a nezabere vám ani mnoho času. Výsledky uvidíte již po měsíci. Tak pojďme na to!

Seznam cviků

1. Cvik - 30 sekund / 2 série

Instrukce: Lehněte si na záda, ruce si dejte pod zadek a nohy rovně natáhněte. Potom napněte břišní svaly, nohy zvedněte mírně nad podložku a střídavě nimi stříhejte nahoru dolů tak, aby se spodní noha nedotýkala země a vrchní noha vytvořila s tělem 90 ° úhel.

2. Cvik - 30 sekund / 2 série

Instrukce: Lehněte si na záda, nohy pokrčte v kolenou a ruce položte vedle těla dlaněmi dolů. Chodidla otočte k sobě, rukama se zapřete a zvedejte pánev do polohy, kdy tvoří jednu linii se zbytkem těla. Břišní svaly jsou napnuté a hýžďové svaly staženy.

3. Cvik - 30 sekund / 2 série

Instrukce: Lehněte si na bok, jednou rukou si podepřete hlavu a druhou se zapřete o zem. Nohy jsou natažené v jedné linii s tělem. Napněte břišní svaly a zvedejte horní nohu tak vysoko, jak zvládnete. Noha musí být natažená a svaly napnuté. Opakujte já na druhou stranu.

4. Cvik - 30 sekund / 2 série

Instrukce: Lehněte si na záda, ruce si dejte pod zadek a nohy zvedněte do pravého úhlu s tělem. Zafixujte paty a otevírejte nohy směrem ven a zase k sobě.

5. Cvik - 30 sekund / 2 série

Instrukce: Lehněte si na bok, jednou rukou si podepřete hlavu a druhou se zapřete o zem. Vrchní nohu pokrčte v koleni a položte ji před sebe - koleno, i noha s tělem by měly být v úhlu 90 °. Spodní nohu nechte nataženou a zvedejte ji tak vysoko, jak víte. Opakujte i na druhou stranu.

6. Cvik - 30 sekund / 2 série

Instrukce: Lehněte si na záda, ruce si dejte pod zadek a nohy natáhněte rovně před sebe. Napněte břišní svaly, nohy zvedněte mírně nad zem a otevírejte jejich směrem ven, pak zase k sobě. Nohy jsou natažené a svaly napnuté.

7. Cvik - 30 sekund / 2 série

Instrukce: Lehněte si na záda, ruce si dejte pod zadek a nohy natáhněte před sebe. Napněte břišní svaly, nohy zvedněte nad podložku a střídavě k sobě přitahujte jedno a druhé koleno.

8. Cvik - 30 sekund / 2 série

Instrukce: Dejte se na čtyři, hřbet je rovný. Jednu nohu zvedejte do boku tak, aby stehno bylo paralelně se zemí, koleno je stále v 90 ° úhlu. Vyměňte strany a opakujte.

9. Cvik - 30 sekund / 2 série

Instrukce: Lehněte si na záda, nohy pokrčte v kolenou a ruce položte vedle těla dlaněmi dolů. Mezi kolena si dejte menší polštář a tlačte je k sobě, chodidla jsou širší než kolena, rukama se zapřete a zvedejte pánev do polohy, kdy tvoří jednu linii se zbytkem těla. Břišní svaly jsou napnuté a hýžďové svaly staženy.

10. Cvik - 30 sekund / 2 série

Instrukce: Lehněte si na záda, rukama se opřete o zem vedle těla, nohy narovnejte a mezi chodidla umístěte polštář. Chodidla tlačte k sobě, nohy zvedněte mírně nad zem, břišní svaly jsou napnuté. Vydržte v této poloze 30 vteřin.

Při všech cvicích pamatujte na správné dýchání a snažte se všechny cviky provádět správně. Jen tak totiž dosáhnete kýžený efekt.

Video: